Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
EAX41265
EAN (čiarový kód):
5030947124687
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.07 kg
Objem:
0.34 l
Značka :
Electronic Arts

Parameter Popis
Žáner Horor
Platforma Xbox Series X/S
Typ distribúcie krabicová

Opis produktu

Klasika sci-fi hororu Dead Space™ sa vracia, kompletne od základov prepracovaná, aby ponúkla ešte hlbší a pohlcujúcejší zážitok. Tento remake prináša úchvatnú vizuálnu vernosť, strhujúci atmosférický zvuk a vylepšenia hrateľnosti, pričom zostáva verný pohlcujúcej vízii pôvodnej hry.

Isaac Clarke je obyčajný technik, ktorého úlohou je opraviť obrovskú ťažobnú loď USG Ishimura. Veľmi skoro však zistí, že sa stalo niečo strašné. Posádka lode bola zavraždená a Isaacova milovaná partnerka Nicole sa stratila niekde na palube.

Samotný a vyzbrojený len svojimi nástrojmi a technickými zručnosťami sa teraz Isaac snaží nájsť Nicole a rozlúštiť strašnú záhadu, čo sa stalo na palube lode Ishimura. Isaac, uväznený na lodi s nepriateľskými tvormi, nekromorfmi, musí bojovať o prežitie - nielen s čoraz desivejšími hrôzami na palube lode, ale aj s vlastným pomaly sa vytrácajúcim zdravým rozumom.

Dead Space bude k dispozícii na PlayStation®5, Xbox Series X|S a PC (aplikácie EA, Steam a Epic Games Store).

 

FUNKCIE A FUNKCIE HERO / USPS

VSTÚPTE DO NOVEJ GENERÁCIE SCI-FI HORRORU

Klasika sci-fi hororov sa vracia kompletne od základov prebudovaná s vylepšeným vizuálom a atmosférickým 3D zvukom. Od desivo detailných miestností a pracovných staníc zavraždenej posádky až po strašidelné atmosférické zvuky opustenej vesmírnej lode vás neúprosne prevedú úchvatným sci-fi prostredím plným nepredvídateľných a napätých momentov.

Vyrazte na cestu za USG ISHIMURA

To, čo sa pre inžiniera Isaaca Clarka a posádku USG Kellion začína ako rutinná opravárenská misia, sa rýchlo zmení na boj o prežitie, keď sa začnú vyjasňovať hrôzy na palube. Sledujte podrobný príbeh a odhaľte temné tajomstvá, ktoré sa skrývajú za udalosťami na palube lode USG Ishimura, prostredníctvom posledných záznamov nešťastnej posádky a tých niekoľkých preživších, ktorých nájdete.

Ak chcete prežiť, musíte sa zdokonaľovať

 

Na palube lode USG Ishimura musíte čeliť nočnej more a strategicky ju rozseknúť na kúsky. Prestavujte a vylepšujte Isaacove nástroje a hľadajte kreatívne spôsoby, ako zneškodniť a rozsekať nepriateľov, aby z nich zostala len hromada mäsa a kostí.