Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

A
Kód:
USX43730
EAN (čiarový kód):
3307216248316
Počet ks v balení:
25
Hmotnosť:
0.07 kg
Objem:
0.38 l
Značka :
UbiSoft

Parameter Popis
Žáner Taneční
PEGI 3
Platforma Xbox Series X/S
Typ distribúcie krabicová

Opis produktu

Vítajte v novej ére tanca s Just Dance® 2023 Edition! Teraz s online multiplayerom, personalizáciou, 3D pohlcujúcimi svetmi a novými skladbami a režimami po celý rok* môžete zažiť nekonečnú tanečnú párty po celý rok!

Online multiplayer: Vďaka tejto úplne novej funkcii môžete hrať Just Dance s kýmkoľvek a kdekoľvek! Pozvi do tanca až piatich hráčov a zistite, kto má najlepšie pohyby.

Nové používateľské rozhranie: Vďaka novému, modernejšiemu a intuitívnejšiemu používateľskému rozhraniu strávite viac času tancovaním a menej hľadaním. Všetko máte na dosah ruky: zoznamy skladieb, herné režimy a skladby!

Personalizovaný zážitok: Odomknite vlastné relácie a skladby prispôsobené vašim preferenciám a herným návykom. Navyše Just Dance bude sledovať váš pokrok a skóre, aby ste sa mohli pochváliť svojimi tanečnými schopnosťami!

Just Dance 2023 Edition obsahuje jednomesačnú bezplatnú skúšobnú verziu hry Just Dance®+***.

Pomocou smartfónu môžete sledovať pohyby pomocou aplikácie Just Dance 2023 Edition Controller - nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo!

Vôbec po prvýkrát si zatancujte na BTS s piesňou "Dynamite" a ďalšími hitmi, ktoré sa dostali na vrchol hitparád, vrátane:Harry Styles - As It Was, Lady Gaga Ft. Beyoncé - Telephone, Billie Eilish - Therefore I Am, Cast from Encanto - We Don't Talk About Bruno, BTS - Dynamite, Glass Animals - Heat Waves, Justin Timberlake - CAN'T STOP THE FEELING, BTS Ft. Halsey - Boy With Luv, Bruno Mars - Locked Out of Heaven, K/DA Ft. Madison Beer, (G)I-DLE, Lexie Liu, Jaira Burns & Seraphine - More, Linkin Park - Numb, Dua Lipa - Physical, Ava Max - Sweet but Psycho, Imagine Dragons - Radioactive, Apashe ft. Alina Pash - Witch, Doja Cat - Woman

*Dodatočný obsah bude sprístupnený priebežne počas obmedzeného času počas 12 mesiacov po uvedení hry na trh. Vyžaduje sa stiahnutie a vysokorýchlostné internetové pripojenie

**Vyžaduje sa účet na platforme a predplatné platformy (predáva sa samostatne). Vyžaduje sa trvalé internetové pripojenie a účet Ubisoft.

***Just Dance+ je streamovacia služba, ktorú možno hrať prostredníctvom Just Dance® 2023 Edition a ktorá poskytuje prístup k ďalším skladbám. Platia na ňu podmienky a ustanovenia. Vyžaduje si pripojenie k účtu Ubisoft (13[PLUS]), trvalý prístup na internet a zaplatenie poplatku. Automatické obnovenie je možné aktivovať počas nákupu. Môžu sa uplatňovať vekové a územné obmedzenia. Vyžaduje sa príslušný účet platformy a predplatné platformy (predáva sa samostatne). Vyžaduje sa trvalé pripojenie na internet a účet Ubisoft.

Odmietnutie zodpovednosti:

Tento produkt neobsahuje CD ani disk. Na uplatnenie kódu je potrebné internetové pripojenie, účet Ubisoft a účet Xbox.