Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
EAX44980
EAN (čiarový kód):
5035225124809
Počet ks v balení:
30
Hmotnosť:
0.07 kg
Značka :
Electronic Arts

Opis produktu

EA SPORTS™ NHL™ 22 získava superhviezdne spracovanie vďaka podpore enginu Frostbite™ na konzolách PlayStation®5 a Xbox Series X|S. Po prvýkrát v histórii využije séria EA SPORTS NHL výkon jedného z najlepších herných enginov, ktorý so sebou prinesie bezkonkurenčné vizuálne detaily každého úderu, driblingu a strely. Vďaka superhviezdam X-Factors a úplne novému systému schopností, ktorý odomyká jedinečné schopnosti superhviezd NHL, spoznáte osobnosť a silu elitných hráčov ligy. Hviezdy NHL v hre EA SPORTS NHL 22 verne napodobňujú schopnosti a štýl svojich skutočných náprotivkov, vďaka čomu je ich prínos na ľade viditeľnejší ako kedykoľvek predtým. Superstar X-Factors prinášajú nové možnosti hráčskych tried do každého herného režimu od HUT až po World of Chel. EA SPORTS NHL 22 je úplne nová hra pre novú generáciu, ktorá vám ponúka viac spôsobov hrania a merania síl ako kedykoľvek predtým. Tešte sa na prelomový hokej.

PREHĽAD OBSAHU

Hráči, ktorí začnú hrať NHL 22 na PlayStation®4 alebo Xbox One, si budú môcť preniesť svoju hodnotu HUT Team a pokračovať v hre na PlayStation®5 alebo Xbox Series X|S ako súčasť NHL 22, čo znamená:

● Používatelia môžu ochrániť 20 položiek hráčov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a preniesť ich na novú konzolu.

● Po prenose obsahu z konzoly 4. generácie na konzolu 5. generácie sa z bezpečnostných dôvodov zmení na neobchodovateľný.

Tento jednorazový presun obsahu bude k dispozícii v decembri 2021.

PRELIMINÁCIE

Štandardné vydanie

Predobjednajte si* EA SPORTS™ NHL™ 22 Standard Edition ešte dnes a získajte:

● Až dva balíčky HUT Diamond Player Selection (jeden mesačne počas dvoch mesiacov)

● Odomknutie piatich schopností zóny X-Factor pre World of Chel (okamžite)

● Odomknutie pozícií X-Factor, aby ste sa stali profesionálom (2), ZB bonus a bonusové body vlastností

● Jedna odomknutá hokejová taška

Bonus pre veteránov:

● 3 vernostné balíčky HUT, ak vlastníte jeden z posledných troch titulov (NHL 19, NHL 20 alebo NHL 21)

● 5 balíčkov vernostných odmien HUT, ak vlastníte dva z posledných troch titulov (NHL 19, NHL 20 alebo NHL 21)

● 10 balíčkov vernostných odmien HUT, ak vlastníte každý z posledných troch titulov (NHL 19, NHL 20 alebo NHL 21)

*PLATIA PODMIENKY A OBMEDZENIA. VIAC INFORMÁCIÍ nájdete na stránke https://www.ea.com/cs-cz/games/nhl/game-and-offer-disclaimers.

** Tieto ponuky sú k dispozícii len v rámci herného modelu zvýšeného predaja v predchádzajúcich tituloch NHL.

BONUS:

Nový bonus pri predobjednávke zahŕňa výber 1 zo 6 ikon power-up:

  • 83 Doan
  • 83 Larionov
  • 83 Ferraro
  • 83 Olczyk
  • 83 Naslund
  • 83 Carbonneau

Systém napájania

A najnovší prvok hry, logo "SPORT SPORTS", bol aktualizovaný tak, aby odrážal nový vzhľad a dojem z vizuálnej stránky hry. . . . . ●

MÔŽEŠ FROSTBITE
Legendárny engine Frostbite™ prichádza do hry EA SPORTS NHL™ 22 vôbec po prvýkrát. Ponúka obrovské vizuálne vylepšenia pre hry na súčasnú aj novú generáciu konzol a NHL 22 predstavuje jeden z najväčších krokov vpred v oblasti grafiky pre celú sériu. Či už ide o prepracované podobizne hráčov alebo látkové animácie, ktoré oživujú postavy, alebo dynamické osvetlenie, ktoré vytvára skutočne pohlcujúce herné prostredie, všade uvidíte vylepšenia.
 
 

Vizuálne vylepšenia

Všetky verzie hry Frostbite prinášajú dramatické vizuálne vylepšenia, ktoré výrazne zvyšujú autentickosť. Superhviezdy NHL ešte nikdy nevyzerali tak realisticky - všetko od ich celkového vzhľadu až po oči, ktoré sledujú a reagujú na dianie okolo postavy, bolo zmenené. Všade, kam sa pozriete, uvidíte vylepšenia.
● Prepracovaný vzhľad hráčov: Viac ako 100 modelov hláv hviezd a generických hráčov prešlo úplnou zmenou, aby odrážali aktuálnu sezónu a ešte detailnejšie predstavili vašich obľúbených hráčov.
● Vylepšenia dresov: Vďaka jemným detailom látky a prvkom značky vo vysokom rozlíšení, ako sú nášivky a logá, je viditeľný doslova každý steh. To všetko bez vplyvu na výkon alebo zaťaženie pamäte či disku.
● Vylepšené odtiene vlasov pre všetkých hráčov: Vďaka prevzatiu technológie tieňovania vlasov zo série EA SPORTS FIFA majú teraz hráči "funkčné" vlasy, ktoré realistickejšie odrážajú svetlo.
● Animácia očí (PA2 Procedural Awareness): V porovnaní s minulosťou majú teraz hráči bohatšiu paletu výrazov, pretože technológia reaktívneho pohybu očí PA2 im vdýchla nový prvok živosti. Oči hráčov sledujú hlavné dianie okolo seba (napríklad pri nabiehaní na prihrávku), ale zároveň na chvíľu registrujú aj to, čo je nablízku (napríklad protihráči).
● Vylepšené tieňovanie pokožky: nové vykresľovanie pokožky v kombinácii s vylepšeným osvetlením zvyšuje autentickosť hráčov spôsobom, aký tu ešte nebol.
● Animácia oblečenia: dresy sa pohybujú podľa hráčov. Nové animácie dávajú látkam nový fyzikálny rozmer, ktorý presne reaguje na pohyby hráčov.
 
Exkluzívne vylepšenia pre PlayStation®5 a Xbox Series X|S verzie hry:
● Detaily výstroja: Vylepšené detaily dresov a výstroja vytvárajú realistické textúry v každej tkanine a šve, keď je kamera blízko.
● Detail prostredia: Detail prostredia je v porovnaní s predchádzajúcim modelom veľmi jednoduchý: Vylepšené detaily prostredia obohacujú textúry povrchov a vytvárajú mikrotiene z každého zdroja svetla.
● Vylepšená simulácia pohybu oblečenia: Tkanina na nohaviciach a dresoch brankárov a hráčov v poli reaguje na pohyb a prostredie.
● Simulácia pohybu látky pre vedľajšie postavy: Podrobnejšiu simuláciu pohybu látky majú aj postavy trénerov a rozhodcov. Takisto sa zvyšuje aj počet figúrok na ihrisku.
● Animácia tváre: Zvýšil sa realizmus výrazov tváre, ktoré teraz verne reagujú na okolité dianie.
● Dynamické osvetlenie: Nové dynamické osvetlenie, prítomné vo všetkých prostrediach a na všetkých postavách, dodáva celkovému zážitku realistickú textúru a hĺbku.
● Vylepšené efekty vrátane ľadu odletujúceho od korčúľ: Detaily dymových efektov presnejšie reagujú na svetlo a ľad odlietajúci od korčúľ môže dokonca zasiahnuť objektív kamery. Kamery v bránke, na trestnej lavici, na striedačke a v pohybe majú prispôsobené odrazy svetla, ako aj rozmazanie obrazu v reakcii na svetlo.
 
 
Fyzika hokejky: Nové realistické interakcie s hokejkou zvyšujú fyzickú stránku hry a prinášajú:
● Súboje o puk, ktoré sú spravodlivé a založené na zručnostiach
● Lepší systém kontaktu hokejky s telom súpera vedie k presnejšiemu posudzovaniu nedovolených zákrokov, napríklad pri vypichnutí puku.
● Realistickejší pohyb pozdĺž mantinelov bez toho, aby hokejka prechádzala cez textúry.
 
Rozšírená realita: kľúčové herné štatistiky a informácie sa počas hry premietajú priamo na hraciu plochu prostredníctvom súboru vizuálnych prvkov rozšírenej reality, ktoré sa plynulo prelínajú s dianím na ľade. Vďaka väčšiemu množstvu informácií priamo v hre môžete lepšie prispôsobiť svoju stratégiu - nemusíte pozastavovať hru, aby ste získali kľúčové štatistiky v reálnom čase, a predierať sa ponukou pozastavenia.
 
Nové animácie X-Factor: Úplne nové a exkluzívne animácie pre hráčov so schopnosťou Superstar X-Factor zvyšujú dynamiku kľúčových momentov na ľade, ako sú prevzatie puku, prihrávky, pokrytie a ďalšie.
 
 
SUPERHEAT X-Factors
Zažite silu Superstar X-Factors, prevratného herného systému, ktorý vám umožní naplno využiť výnimočné schopnosti hviezdnych hráčov - ich prítomnosť na ľade má teraz väčší vplyv ako kedykoľvek predtým. Schopnosti Superstar X-Factor, ktoré sú vyhradené len pre elitných hráčov ligy, oddeľujú tých najlepších od ostatných, takže superhviezdy vyzerajú rovnako verne ako ich živé náprotivky. V hre sú dve úrovne schopností Superstar X-Factor, ktoré možno hráčom priradiť, a to výnimočné zónové schopnosti v danej hernej zóne a rozšírené schopnosti superhviezd. Každý hráč dostane jednu primárnu schopnosť v zóne, ktorá dominuje jeho hre, a sekundárnu sadu superhviezdnych schopností. Skutočná funkcia každej danej superhviezdnej schopnosti X-Factor zostáva vždy rovnaká, ale úroveň posilňujúceho účinku primárnych a sekundárnych schopností sa mení. Superstar X-Factor sú vytvorené s vysokou vernosťou a vychádzajú z charakteristických znakov hry najlepších hráčov ligy. Či už ide o delovú strelu cez celé ihrisko, presnú prihrávku, výbušnú rýchlosť pri prechode do útoku alebo bleskové reflexy pred bránkou, Superstar X-Factors sa uplatňujú na všetkých pozíciách na ľade a prinášajú do hry nový prvok súťaživosti medzi hráčskymi triedami a potrebu strategického myslenia.
 
 
Zonálne možnosti
Hráčom je priradená jedna schopnosť pre zónu, ktorá dominuje ich hre, čo im umožňuje prekonávať súperov. Zónové schopnosti sú vždy zapnuté a automaticky sa aktivujú za vhodných podmienok. Napríklad zónová schopnosť, ktorá zlepšuje dlhú prihrávku, sa aktivuje pri pokuse o dlhú prihrávku (ale nemá žiadny vplyv na krátku prihrávku). Konkrétne zónové schopnosti sú dostupné len obmedzenému počtu hráčov a v niektorých prípadoch sú dokonca exkluzívne. To znamená, že niektorí hráči majú v hre jedinečné schopnosti.
 
Schopnosti superhviezdy
Všetci hráči so superhviezdnym X-faktorom získajú aj sadu superhviezdnych schopností. Majú menší účinok ako zónové schopnosti, ale zlepšujú ich dominantné schopnosti.
 
Superstar X-Factors v herných režimoch
Superstar X-Factors dávajú hráčom elitné schopnosti vo všetkých hlavných režimoch, ako sú Hockey Ultimate Team, World of Chel, Organization a Be A Pro. Superstar X-Factors prinášajú do hry nový strategický prvok, ktorý výrazne mení herný zážitok k lepšiemu, a to vo všetkých najpopulárnejších herných režimoch.

 

 

HERNÝ REŽIM

 
HOCKEY ULTIMATE TEAM
HUT je herný režim NHL 22, v ktorom si môžete vytvoriť vlastnú súpisku súčasných, bývalých a legendárnych hráčov NHL a hrať s nimi online. Vytvorte si tímy, zbierajte odmeny a vytvorte si najlepší tím všetkých čias.
 
SVETA ČEL
Hub WOC pre viacerých hráčov ponúka viac spôsobov hrania ako kedykoľvek predtým. Vytvorte si vlastného hráča a bojujte v rôznych režimoch, ako sú EASHL, Ones a Arcade Threes.
 
 
Buď profesionálom
Režim Be A Pro vám dáva možnosť zažiť život hráča NHL na ľade aj mimo neho. Urobte dojem na vedenie a vydajte sa na cestu za slávou, keď budete bojovať o miesto v prvej formácii, bojovať o Stanleyho pohár a pokúsite sa preraziť medzi ligovú elitu.
 
 
ORGANIZAČNÉ RIADITEĽSTVO
V režime Organizácia si počas niekoľkých sezón vybudujte dynastiu na čele svojho obľúbeného tímu NHL alebo si vytvorte úplne nový vlastný tím v rámci rozšírenia ligy. Vyhľadávajte hráčov, upravujte trénerské parametre a zostavy a zažite vzrušenie z blížiaceho sa konca obchodného okna v snahe získať Stanleyho pohár.