Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 11. 2021, Switch, Tlačové správy
 

Do hry Animal Crossing: New Horizons pre Nintendo Switch pribudlo niekoľko nových prídavkov, ktoré obohatia život hráčov na ostrove. Všetci sú pozvaní preskúmať nové možnosti!

Bezplatná aktualizácia*, ktorá je teraz dostupná pre všetkých hráčov Animal Crossing: New Horizons, prinesie do hry nové rozšírenia a možnosti. Patria medzi ne postavy zo série Animal Crossing, ako napríklad Brewster, ktorý otvára kaviareň The Roost na druhom poschodí múzea, a námorník spievajúci Kapp'n, ktorý zabezpečuje dopravu na rôzne ostrovy. Na námestí na Harvovom ostrove budú tiež novootvorené obchody vrátane Katrininho obchodu s veštením.

V rámci tejto novej aktualizácie budú môcť hráči využívať zručnosti, ako je varenie a pestovanie zeleniny, spolu s množstvom ďalších úprav a funkcií. Gyroidy sa teraz dajú aj vykopať zo zeme a ako zástupcovia obyvateľstva môžu hráči dokonca vydávať edikty, ktoré znížia rýchlosť rastu buriny alebo prinútia všetkých vstávať skoro ráno. Ešte nikdy nebolo toľko spôsobov, ako si prispôsobiť ostrov svojmu životnému štýlu, a všetky tieto aktualizácie budú k dispozícii zadarmo.

Pri tejto bezplatnej aktualizácii je v hre ešte jeden doplnok, ktorý ponúka možnosť vyskúšať si nové povolanie a stať sa dizajnérom prázdninových domov vďaka hre Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise. V tomto platenom DLC** sa hráči pridajú k Lottie a tímu Paradise Planners na cestu na rad očarujúcich ostrovov v súostroví. Tam môžu navrhovať vysnívané prázdninové domy svojich klientov, vybavovať ostrovné nehnuteľnosti, ako je škola a reštaurácia, a objavovať nové spôsoby tvorby a personalizácie.

Techniky a predmety, ktoré hráči získali vďaka práci v tíme Paradise Planners, môžu dokonca použiť na svojom domovskom ostrove. Klienti, vrátane hlavných obyvateľov ostrova, sa tešia na dizajnérske inšpirácie hráčov. Možnosť vytvárať vysnívané dovolenkové domy ponúka aj nové zážitky, ktoré môžete preskúmať.

Animal Crossing: New Horizons - Happy Home Paradise si teraz môžete zakúpiť za jednorazový poplatok 24,99 € / 22,49 GBP v obchode Nintendo eShop alebo si ho užiť v rámci Nintendo Switch Online + Expansion Pack bez ďalších nákladov.

*Vyžaduje sa aktualizácia softvéru. Na stiahnutie týchto aktualizácií je potrebné internetové pripojenie. Vyžaduje sa registrácia a prepojenie účtu Nintendo a súhlas so zmluvou o účte Nintendo. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo.
**Na hranie DLC je potrebná plná verzia hry, ktorá sa predáva samostatne.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.