Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Princess Peach: Showtime! si na konzoli Nintendo Switch zahrajeme už tento týden

Opona se nad Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch zvedne už tento týden! Během tohoto dobrodružství se Peach spojí se Stellou – strážkyní divadla Sparkle – aby ho zachránila před Grape a jejím zlotřilým gangem Sour Bunch. Naštěstí Peach přijde vhod několik různých proměn, k nimž Peach dopomůže i síla Stelliny stuhy. 

[Celý článok]

Scéna je pripravená v ukážke Princess Peach: Showtime!

Vstúp na scénu ako Peach a zachráň divadlo Sparkle Theater pred Grape a jej zloduchmi zo Sour Bunch s bezplatnou demoverziou Princess Peach: Showtime!, ktorá je teraz k dispozícii v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Another Code: Recollection práve dorazilo na Nintendo Switch

Od dnešného dňa sa môžeš vydať na tajomné dobrodružstvo v hre Another Code: Recollection pre Nintendo Switch. Pridajte sa k sirote menom Ashley, ktorá dostala list od svojho otca, o ktorom si myslela, že zomrel. Tento list spustí reťaz záhadných udalostí, ktoré ju zavedú na tajomný a odľahlý ostrov Blood Edwads, kde ju čakajú odpovede. Kto alebo čo za tým všetkým stojí?

[Celý článok]

Spoločnosť Nintendo si odniesla víťaznú sošku v kategórii Najlepšia akčná/dobrodružná hra na udeľovaní cien The Game Awards vďaka hre The Legend of Ze

Videoherné podujatie Game Awards ocenilo tri tituly spoločnosti Nintendo: najlepšou akčnou/dobrodružnou hrou sa stala The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, najlepšou rodinnou hrou Super Mario Bros. Wonder, najlepšou simulačnou/strategickou hrou sa stal Pikmin 4. Všetky tieto hry pre Nintendo Switch predstavujú nové diely obľúbených značiek Nintendo.

[Celý článok]

Super Mario RPG prichádza na Nintendo Switch už zajtra

Zhromaždi skupinu nepravdepodobných hrdinov a vydaj sa na rozmarnú výpravu za opravou Star Road v hre Super Mario RPG, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra, 17. novembra. Pôvodná hra vyšla len na Super NES, a to v Japonsku aj v Severnej Amerike, takže teraz sa vôbec prvýkrát pozrie do Európy v prepracovanej podobe s novou grafikou.

[Celý článok]

Hra WarioWare: Move it! pre Nintendo Switch vás dnes rozhýbe ako blázon

Zožeň pár ovládačov Joy-Con a začni sa hýbať s hrou WarioWare: Move It! S týmito ovládačmi môžeš jemne triasť, tancovať, vrtieť sa a robiť ďalšie rôzne vylomeniny v rôznych mikro hrách, z ktorých každá trvá len niekoľko zábavných sekúnd.

[Celý článok]

Super Mario Bros. Wonder vychádza dnes na Nintendo Switch

Prekvapenia čakajú na každom rohu v hre Super Mario Bros. Wonder pre Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho priateľov do Kvetinového kráľovstva, ale ďalší starý priateľ sa objaví bez pozvania. Bowser a jeho prisluhovači vtrhnú na párty a ukradnú Zázračný kvet, ktorý Bowsera spojí s hradom princa Floriana a premení ho na plávajúcu pevnosť.

[Celý článok]

Pretekári, naštartujte motory! Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy Mario Kart 8 Deluxe sa začína túto sobotu 19. augusta

Nintendo hľadá najlepších hráčov Mario Kart 8 Deluxe na vôbec prvých majstrovstvách Európy v Mario Kart 8 Deluxe! Všetko sa začína prvou kvalifikáciou už túto sobotu 19. augusta. 24 najrýchlejších európskych pretekárov (8 z každej kvalifikácie) bude bojovať vo veľkom finále, ktoré je naplánované na začiatok októbra vo Frankfurte nad Mohanom. Práve tu bude korunovaný európsky šampión!

[Celý článok]

Pikmin 4 vychádza dnes na Nintendo Switch

Dnes vychádza Pikmin 4 pre Nintendo Switch a prináša nové rozkvitnuté dobrodružstvá. Skupina vesmírnych cestovateľov uviazla na podivnej vzdialenej planéte a čaká na záchranu. Ako najnovší členovia záchranného zboru hráči zachytia signály SOS a vydajú sa na prieskum neznámeho sveta obývaného podivnými tvormi.

[Celý článok]

Hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa za prvé tri dni predalo viac ako 10 miliónov kusov po celom svete

Počas prvých troch dní od vydania v piatok 12. mája sa celosvetovo predalo viac ako 10 miliónov kópií hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, čím sa stala najrýchlejšie predávaným titulom v sérii. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa zároveň stala najrýchlejšie predávanou hrou pre Nintendo Switch v Európe a najrýchlejšie predávanou hrou Nintenda na akejkoľvek konzole v rámci Európy.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.