Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 3. 2020, Nintendo, Switch
 

Už je to 14 rokov, čo sa hra Pokémon Mystery Dungeon prvýkrát objavila na konzolách Nintendo DS a Game Boy Advance. Teraz sa s ňou môžu zoznámiť ďalšie generácie hráčov, pretože dnes vychádza remake na Nintendo Switch.

Je to ako keď sa jedného dňa zobudíte a zistíte, že ste sa stali Pokémonom. Nezostáva ti teda nič iné, ako si vytvoriť vlastný tím ďalších Pokémonov a zachrániť svet v nebezpečných kobkách, kde na teba čaká množstvo nebezpečenstiev. Majte na pamäti, že neúspešný boj vás vráti na začiatok vašej výpravy, Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je titul podobný rogue.

Základom vášho snaženia bude získavanie nových predmetov, vybavenia a peňazí, čomu napomáha systém učenia sa nových schopností. Zároveň sa však budete musieť aj vyvíjať a bez učenia sa nových a obranných stratégií to jednoducho nepôjde. Na svojich cestách po kobkách stretnete množstvo nových Pokémonov, ktorých potom môžete pridať do svojho tímu.

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX je od dnešného dňa k dispozícii exkluzívne na konzole Nintendo Switch a hráči si môžu vyskúšať aj demo, ktoré sa nachádza v obchode Nintendo eShop.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.