Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Paper Mario: The Thousand-Year Door dnes dorazil na Nintendo Switch

Zábavné dobrodružstvo plné farebných postáv a papierovej zábavy začína dnes: Paper Mario: The Thousand-Year Door dorazil na Nintendo Switch. Mario navštívi Rogueport, notoricky známe mesto plné zradných darebákov, aby pomohol princeznej Peach pri hľadaní pokladu. Peach však nikde nenájdete! Keď sa Mario dozvie legendu o krištáľových hviezdach, vydáva sa ich nájsť a dúfajme, že princeznú vystopuje...

[Celý článok]

Scéna je pripravená v ukážke Princess Peach: Showtime!

Vstúp na scénu ako Peach a zachráň divadlo Sparkle Theater pred Grape a jej zloduchmi zo Sour Bunch s bezplatnou demoverziou Princess Peach: Showtime!, ktorá je teraz k dispozícii v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Another Code: Recollection práve dorazilo na Nintendo Switch

Od dnešného dňa sa môžeš vydať na tajomné dobrodružstvo v hre Another Code: Recollection pre Nintendo Switch. Pridajte sa k sirote menom Ashley, ktorá dostala list od svojho otca, o ktorom si myslela, že zomrel. Tento list spustí reťaz záhadných udalostí, ktoré ju zavedú na tajomný a odľahlý ostrov Blood Edwads, kde ju čakajú odpovede. Kto alebo čo za tým všetkým stojí?

[Celý článok]

Spoločnosť Nintendo si odniesla víťaznú sošku v kategórii Najlepšia akčná/dobrodružná hra na udeľovaní cien The Game Awards vďaka hre The Legend of Ze

Videoherné podujatie Game Awards ocenilo tri tituly spoločnosti Nintendo: najlepšou akčnou/dobrodružnou hrou sa stala The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, najlepšou rodinnou hrou Super Mario Bros. Wonder, najlepšou simulačnou/strategickou hrou sa stal Pikmin 4. Všetky tieto hry pre Nintendo Switch predstavujú nové diely obľúbených značiek Nintendo.

[Celý článok]

Super Mario RPG prichádza na Nintendo Switch už zajtra

Zhromaždi skupinu nepravdepodobných hrdinov a vydaj sa na rozmarnú výpravu za opravou Star Road v hre Super Mario RPG, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra, 17. novembra. Pôvodná hra vyšla len na Super NES, a to v Japonsku aj v Severnej Amerike, takže teraz sa vôbec prvýkrát pozrie do Európy v prepracovanej podobe s novou grafikou.

[Celý článok]

Hra WarioWare: Move it! pre Nintendo Switch vás dnes rozhýbe ako blázon

Zožeň pár ovládačov Joy-Con a začni sa hýbať s hrou WarioWare: Move It! S týmito ovládačmi môžeš jemne triasť, tancovať, vrtieť sa a robiť ďalšie rôzne vylomeniny v rôznych mikro hrách, z ktorých každá trvá len niekoľko zábavných sekúnd.

[Celý článok]

Super Mario Bros. Wonder vychádza dnes na Nintendo Switch

Prekvapenia čakajú na každom rohu v hre Super Mario Bros. Wonder pre Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho priateľov do Kvetinového kráľovstva, ale ďalší starý priateľ sa objaví bez pozvania. Bowser a jeho prisluhovači vtrhnú na párty a ukradnú Zázračný kvet, ktorý Bowsera spojí s hradom princa Floriana a premení ho na plávajúcu pevnosť.

[Celý článok]

Pretekári, naštartujte motory! Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy Mario Kart 8 Deluxe sa začína túto sobotu 19. augusta

Nintendo hľadá najlepších hráčov Mario Kart 8 Deluxe na vôbec prvých majstrovstvách Európy v Mario Kart 8 Deluxe! Všetko sa začína prvou kvalifikáciou už túto sobotu 19. augusta. 24 najrýchlejších európskych pretekárov (8 z každej kvalifikácie) bude bojovať vo veľkom finále, ktoré je naplánované na začiatok októbra vo Frankfurte nad Mohanom. Práve tu bude korunovaný európsky šampión!

[Celý článok]

Pikmin 4 vychádza dnes na Nintendo Switch

Dnes vychádza Pikmin 4 pre Nintendo Switch a prináša nové rozkvitnuté dobrodružstvá. Skupina vesmírnych cestovateľov uviazla na podivnej vzdialenej planéte a čaká na záchranu. Ako najnovší členovia záchranného zboru hráči zachytia signály SOS a vydajú sa na prieskum neznámeho sveta obývaného podivnými tvormi.

[Celý článok]

Hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa za prvé tri dni predalo viac ako 10 miliónov kusov po celom svete

Počas prvých troch dní od vydania v piatok 12. mája sa celosvetovo predalo viac ako 10 miliónov kópií hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, čím sa stala najrýchlejšie predávaným titulom v sérii. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa zároveň stala najrýchlejšie predávanou hrou pre Nintendo Switch v Európe a najrýchlejšie predávanou hrou Nintenda na akejkoľvek konzole v rámci Európy.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.