Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 11. 2020, Nintendo, Tlačové správy
 

Zažite príbeh, ktorý sa odohráva sto rokov pred udalosťami hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity je od dnešného dňa v predaji na Nintendo Switch.

Témer sto rokov pred udalosťami hry The Legend of Zelda: Kráľovstvo Hyrule sa ponorí do temnoty a je zdevastované zlou silou, ktorá navždy zmení tvár kráľovstva. Hráči sa o Veľkej pohrome dozvedia v hre The Legend of Zelda:
Až teraz však majú možnosť byť svedkami udalostí, ktoré tejto katastrofe predchádzali.

Hráči sa prenesú do obdobia pred Veľkou pohromou a zažijú epické bitky na pozadí mnohých pamätných miest v čarovnom kráľovstve Hyrule pred ich zničením. V hre sa hráči stretnú s mnohými obľúbenými postavami z hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Môžu sa tešiť na Linka, Zeldu a ďalšie postavy, ako napríklad 4 šampiónov, ktorí sú ako hrateľné postavy k dispozícii po prvýkrát v sérii Hyrule Warriors.

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity, ktorá sa zameriava na bojové kombá a špeciálne schopnosti, prináša intenzívnu akčnú hrateľnosť so strategickými prvkami, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí hľadajú vzrušujúcu a neutíchajúcu akciu s prepojením na príbeh The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Okrem toho hra ponúka hlboký a pohlcujúci príbeh, ktorý hráčov prevedie udalosťami, vzťahmi medzi postavami a dramatickými momentmi ničivej Veľkej kalamity. Hráči budú mať tiež možnosť prevziať kontrolu nad neuveriteľne obrovskými mechanickými stvoreniami nazývanými Divine Beasts a využívať ich jedinečné schopnosti na zvýšenie svojich šancí na víťazstvo.

Hráči, ktorí by si chceli hru pred jej zakúpením najprv vyskúšať, si môžu stiahnuť bezplatnú demoverziu, ktorá je k dispozícii prostredníctvom obchodu Nintendo eShop.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.