Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 3. 2022, Switch, Tlačové správy
 

Kirby and the Forgotten Land pre Nintendo Switch dnes vychádza! V tejto 3D plošinovke sa hráči vydajú na prieskum úrovní v živom svete, v ktorom však ťažko narazíte na civilizáciu. Využi Kirbyho schopnosti a vychutnaj si úplne nový režim Mouthful!

Čo vás čaká na ceste, na ktorej sa Kirby opäť stretne so svojím novým pomocníkom, zvedavým Elfilinom? Predovšetkým preskúmate tajomný svet, v ktorom nájdete pozostatky starobylej civilizácie. Pri zachraňovaní Waddle Dees sa vám oplatí preskúmať každý kút každej lokality.

Na zneškodnenie nepriateľov hráči určite využijú celú škálu Kirbyho schopností. Aby Kirby zvládol výzvu, bude obdarený starými ikonickými schopnosťami, ale predovšetkým množstvom nových. V novom režime Mouthful si dokonca budete môcť vyskúšať veľmi silný repertoár schopností, pretože Kirby dokáže vdýchnuť blízke predmety a úplne sa premeniť. Takto bude náš ružový hrdina prekonávať prekážky a riešiť hádanky.

K vášmu dobrodružstvu sa môže pridať aj kamarát, ktorý sa k vám pridá ako Bandana Waddle Dee. Stačí mu ponúknuť ovládač Joy-Con a zdieľať celý zážitok na jednej konzole Nintendo Switch.

Chceš si oddýchnuť? Medzi jednotlivými úrovňami sa môžeš túlať po mestečku Waddle Dee Town, ktoré slúži ako centrum celého dobrodružstva. Mesto sa bude transformovať na základe Waddle Dees, ktorých zachrániš. Otvoria sa tu obchody a možnosti zahrať si minihry. Nájdete tu aj múdre batoľatá - dajú vám cenné rady. Hraním online* zistíte, ako si počínajú hráči na celom svete, vrátane toho, koľko Waddle Dees už bolo zachránených a aká je momentálne najpoužívanejšia schopnosť hlavnej postavy.

Ak si chcete vyskúšať Kirbyho schopnosti a nový režim Mouthful, ponáhľajte sa do Nintendo eShopu, kde je k dispozícii demo hry.

*Na hranie online je potrebné internetové pripojenie. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o ňom sa dozviete tuE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.