Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

4. 12. 2020, Nintendo, Tlačové správy
 

Ukážte, čo vo vás je, a zvládnite boxerské pohyby z pohodlia domova. Pohybuj sa v rytme 20 populárnych hudobných hitov a 3 originálnych skladieb v hre Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise, ktorá je v predaji 4. decembra na Nintendo Switch. Hráči môžu začať svoju každodennú boxerskú rutinu v režime Daily Exercise alebo si vytvoriť vlastný tréningový plán v režime Free Training. Priatelia a rodina si teraz môžu zacvičiť spoločne v režime až pre dvoch hráčov - stačí, ak si každý z nich vezme jeden Joy-Con ovládač.

Z prvej epizódy Fitness Boxing sa vracia šesť trénerov, ku ktorým sa pridáva trojica nových tvárí: Karen, Hiro a Janice. Títo osobní tréneri ťa budú podporovať počas všetkých tréningov. Možnosti prispôsobenia, ako napríklad oblečenie, doplnky a ďalšie, môžete získať od každého z trénerov, keď hráči dokončia svoj tréningový plán.

Majitelia pôvodnej hry Fitness Boxing budú môcť importovať svoje štatistiky do hry Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise a nadviazať tak na svoj pokrok. Hráči si môžu zvoliť vlastné ciele cvičenia a sledovať rôzne štatistiky prostredníctvom špeciálneho kalendára, napríklad spálené kalórie za určitý čas alebo počet úspešných úderov päsťou. Pre hráčov, ktorí by si chceli hru najprv vyskúšať, je k dispozícii bezplatná demoverzia na stiahnutie v obchode Nintendo eShop.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.