Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 12. 2019, Nintendo, Switch
 

Konzola Nintendo Switch získala veľa uznania. Prestížny časopis TIME ju ocenil ako najlepšiu hernú konzolu uplynulého desaťročia a zároveň ju zaradil medzi desať najlepších technologických gadgetov roka 2011. Konzola Nintendo Switch sa tak zaradila do kategórie produktov od takých gigantov, ako sú Apple, Tesla a Google.

Japonská spoločnosť Nintendo si tak môže do svojho zoznamu úspechov pridať ďalší zápis, podobný výsledok nedosiahla žiadna iná herná konzola. Nintendo Switch tak ťaží zo svojich silných stránok, ako je možnosť hrať v pohodlí domova aj na cestách. Túto variabilitu oceňujú hráči, ktorí si zakúpili už viac ako 40 miliónov kusov konzoly Nintendo Switch, alebo nové varianty Nintendo Switch Lite. Na oboch týchto zariadeniach si fanúšikovia môžu vybrať zo širokej knižnice hier, ktorá zahŕňa veľké AAA tituly ako Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey a The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ako aj menšie indie projekty.

Pri uvedených faktoch o multifunkčnosti konzoly Nintendo Switch a obrovskom množstve titulov redakcia populárneho časopisu ocenila aj nápad a myšlienku stojacu za konzolou, ktorú TIME považuje za najlepší príklad toho, ako by mali hry vyzerať. Navyše, s výhľadom na rok 2020 to z konzoly Nintendo Switch robí konzolu, s ktorou by ste mali tráviť svoj čas.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.