Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 7. 2021, Nintendo Labo, Switch, Tlačové správy
 

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD vychádza dnes na Nintendo Switch. Link sa vydáva na cestu do svetov medzi mrakmi a tajomným povrchom pod nimi, aby zachránil Zeldu, priateľku z detstva, ktorá musí čeliť svojmu osudu.

Pod povrchom každého regiónu sa skrývajú obrovské kobky plné desivých démonov, pokladov a hádaniek navrhnutých tak, aby preverili aj tých najodvážnejších hrdinov. Hráči sa môžu oháňať mečom a nastavovať uhol seknutia pomocou intuitívneho pohybového ovládania, ktoré zodpovedá ich pohybom, alebo vôbec po prvýkrát využiť novo pridané ovládanie pomocou klasických tlačidiel.

Ako čerstvý absolvent rytierskej akadémie Skyloft sa Link vydáva na výpravu, aby zachránil svoju priateľku z detstva Zeldu pred samozvaným démonickým pánom Ghirahim. Ako sprievodca aj sprievodkyňa je poverená Fi, duch Bohyne meča. Cestou stretnete aj Linkovho rivala Groosa a tajomnú bojovníčku menom Impa. Link sa môže vzniesť do oblakov na svojom vernom Loftwingu a navštíviť ostrovy na obzore, potom sa vrátiť na mýtický povrch a putovať cez lesy, púšte, sopky a ďalšie miesta.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD obsahuje aj rôzne vylepšenia kvality herného prostredia vrátane zvýšenej snímkovej frekvencie, automatického ukladania, ako aj vylepšenia návodov pre hráčov a celkového vedenia počas celého dobrodružstvaE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.