Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 9. 2016, Nintendo, Tlačové správy
 

Kocky sa budú hádzať 7. októbra, keď Mario Party: Star Rush príde na všetky zariadenia rodiny Nintendo 3DS s úplne novými režimami a minihrami. Čakanie na ťahy ostatných hráčov bude minulosťou, pretože všetci hráči sa budú pohybovať po hracej ploche súčasne a vďaka bezplatne stiahnuteľnej hre Mario Party: Star Rush - Party Guest vám bude stačiť jedna kópia hry, aby ste rozbehli poriadnu vreckovú párty. Ak k tomu pridáte nové figúrky amiibo zo série Super Mario na zozname hostí, zistíte, že túto párty by ste si rozhodne nemali nechať ujsť!

V novom režime Toad Scramble hráči súčasne hádžu kockami a voľne sa pohybujú po otvorenej mape ako Toad. Nie je potrebné čakať na ťahy ostatných hráčov, čo vedie k rýchlejším a strategickejším zápasom. Hráči môžu získať prevahu aj tým, že naverbujú Maria a jeho priateľov, ktorí sa objavia po celej mape. Každý spojenec má svoju vlastnú jedinečnú schopnosť a pomôže hráčom získať ďalšie mince a zdolať bossov, aby získali hviezdičky.

V režime Coinathlon je to teda všetko o schopnostiach a žiadnych hodoch kockou, pričom hráči sa zúčastňujú série rýchlych minihier, počas ktorých pretekajú po trati, zbierajú mince a snažia sa ako prví dosiahnuť cieľovú čiaru. Ak chcú hráči v tomto režime zvíťaziť, musia mať pohotové prsty a sústrediť sa, pretože pôjde o ultimátny test ich minihráčskych schopností.

Praskajte balóny, hrajte rôzne minihry a bojujte s bossmi, aby ste získali mince v režime Ballon Bash. Hráči budú svoje mince vymieňať za hviezdičky a hráč, ktorý bude mať na konci najviac hviezdičiek, sa stane víťazom. V tomto režime budete musieť byť rýchli a múdro plánovať svoj postup tak, aby každý ťah naozaj stál za to, pretože každý hráč bude mať obmedzený počet ťahov. Vďaka tradičným pravidlám Mario Party, ktoré sa pridávajú do nových herných kôl všetkých hráčov naraz, získajú hráči jedinečný prístup v rámci série.

Partajníci, ktorí vlastnia kópiu hry, potom budú môcť zdieľať plnohodnotný multiplayer až s tromi ďalšími priateľmi prostredníctvom stiahnuteľného softvéru Mario Party: Star Rush - Party Guest z Nintendo eShopu. Pozvite svojich priateľov na lokálnu párty a užite si organizovanie nových režimov vrátane Coinathlonu a Ballon Bash. Softvér Mario Party: Star Rush - Party Guest tiež umožní hráčom vyskúšať si niektoré minihry pre jedného hráča po tom, čo absolvujú niekoľko kôl pre viacerých hráčov.

Pre tých, ktorí radšej hrajú sólo, je pripravená hromada zábavy vo viac ako päťdesiatich minihrách a siedmich režimoch. Postavte sa súperom ovládaným umelou inteligenciou v štyroch úrovniach obtiažnosti.

V rovnaký deň ako hra Mario Party: Star Rush budú vydané aj nové figúrky amiibo zo série Super Mario. Medzi vydanými figúrkami môžu hráči a fanúšikovia očakávať Donkey Konga, Rosalinu, Waria a Boo svietiace v tme. Druhá vlna, ktorá bude vydaná 4. novembra, bude obsahovať figúrky amiibo Diddy Kong, Daisy a Waluigi.

Ak navyše sóloví hráči použijú kompatibilnú figúrku amiibo v režime Toad Scramble, táto postava sa hneď na začiatku objaví ako podpora so vzácnym predmetom v ruke, ktorý zvýši vaše šance na víťazstvo. Navyše, ak má figúrka amiibo uložené herné dáta z hry Mario Party 10 pre Wii U, môžete získať extra špeciálnu kocku! Úplný zoznam kompatibilných figúrok amiibo nájdete na webovej stránke amiibo.

Mario Party: Star Rush a softvér Mario Party: Star Rush - Party Guest 7. októbra v Európe rozprúdia poriadnu párty s amiibo figúrkami postavičiek Donkey Kong, Rosalina, Wario a Boo, zatiaľ čo 4. novembra príde ešte viac amiibo hostí, a to Diddy Kong, Daisy a Waluigi.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.