Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 6. 2020, Nintendo, Tlačové správy
 

Spoločnosť Pokémon Company predstavila nové prírastky do dlhoročnej série počas živého prenosu prezentácie s názvom Pokémon predstavuje. Niektoré z nich sú už hráčom k dispozícii, na iné si budú musieť počkať. Počas 11-minútového vysielania boli odhalené podrobnosti o prvej časti Expansion Passu pre hru Pokémon Sword & Pokémon Shield s názvom The Isle of Armor, ohlásení hier Pokémon Café Mix aj Pokémon Smile a o návrate hry Pokémon Snap po mnohých rokoch.

Prvá časť Expansion Passu pre titul Pokémon Sword & Pokémon Shield je už k dispozícii v obchode Nintendo eShop. V prvom rozšírení hráči navštívia Ostrov zbroje v regióne Galar. Tento ostrov je domovom mnohých trénerov a Pokémonov a vy sa k nim teraz pridáte v úplne novom dobrodružstve. Zoznámte sa s Mustardom, legendou medzi trénermi, a získajte od neho nové skúsenosti. Pre majiteľov základnej hry sú k dispozícii aj nové Max Raid Battles, ktoré budú zahŕňať mýtického Pokémona Zeraora. Druhá časť The Crown Tundra Expansion Pass vyjde na jeseň 2020.

Novú voľne hrateľnú hru Pokémon Café Mix si môžete stiahnuť už teraz v obchode Nintendo eShop, ako aj v mobilných obchodoch App Store a Google Play, pripravenú na vydanie 25. júna 2020. V hre sa stanete majiteľom vlastnej kaviarne, kam Pokémoni radi chodia na dobrý drink. Riešte logické hádanky a postarajte sa o to, aby Pokémoni odchádzali z vašej kaviarne spokojní. Ak sa tak stane, vrátia sa k vám a vy s nimi nadviažete priateľstvo.Pokémon Smile je nová aplikácia určená pre deti, ktorá im pomáha pri každodennej starostlivosti o zuby. Vďaka tomuto jedinečnému spojeniu reálneho sveta a sveta Pokémonov bude čistenie zubov pre deti radosťou, ktorú si užijú aj ich rodičia. Aplikácia Pokémon Smile je v súčasnosti dostupná v App Store a Google Play.

Hra Pokémon Snap, ktorá už vyšla na konzole Nintendo 64, sa teraz v modifikovanej podobe vracia na konzolu Nintendo Switch s prívlastkom New. Hráči sa ujmú úlohy fotografa a budú fotiť Pokémonov na mnohých neznámych ostrovoch. Hľadajte Pokémonov v ich prirodzenom prostredí, zvečnite ich vo fotoaparáte a vytvorte si vlastný Pokémon Photodex.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.