Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

31. 12. 2018, Nintendo, Tlačové správy
 

Super Smash Bros. Ultimate pre Nintendo Switch je so svojimi 74 hrateľnými postavami, viac ako 100 arénami a viac ako 800 hudobnými skladbami nielen najväčšou crossoverovou hrou v histórii hier - je to aj najrýchlejšie predávaná hra pre domácu konzolu Nintendo v Európe*, ktorá prekonáva dokonca aj tituly ako The Legend of Zelda: Odyssey a Mario Kart 8 Deluxe. Všetkých týchto hier sa doteraz predalo viac ako 10 miliónov kópií.

Táto nová hra - ktorá obsahuje akčné súboje medzi populárnymi hernými postavami, ako sú Mario, Link zo série The Legend of Zelda, Donkey Kong a mnoho ďalších - bola celosvetovo vydaná 7. decembra a od svojho uvedenia na trh láme rekordy. Celkový predaj v Európe bol počas prvých troch dní takmer o 30 % vyšší ako predaj hry Mario Kart Wii, ktorej sa celosvetovo predalo viac ako 37 miliónov kópií. Spolu s úspešným predajom v obchodoch sa hra Super Smash Bros. Ultimate sa stal aj najrýchlejšie predávanou hrou v obchode Nintendo eShop.

Hra Super Smash Bros. Ultimate je k dispozícii exkluzívne pre Nintendo Switch, jedinečnú domácu konzolu spoločnosti Nintendo, ktorá vám umožní hrať kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek. Nintendo Switch má neustále sa rozširujúci katalóg viac ako 1 000 titulov, ktoré pokrývajú rôzne hráčske chute a zážitky. Do svojej druhej vianočnej sezóny prichádza s titulmi, ako je práve Super Smash Bros. Ultimate, Pokémon: Let's Go, Pikachu!/Pokémon: Let's Go, Eevee!, Super Mario Party a ďalšie.

Po iba 20 mesiacoch na trhu je na Nintendo Switch** päť z desiatich najlepších hier spoločnosti Nintendo, vrátane The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Odyssey, Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Pokémon: Let's Go, Eevee!, a teraz Super Smash Bros. Ultimate, ktoré sú súčasťou širokej ponuky hier na konzolu Nintendo Switch.

Super Smash Bros. Ultimate je najväčšou hrou v sérii Super Smash Bros. a je nielen najrýchlejšie predávanou hrou, akú sme v Európe v tejto sérii zaznamenali, ale stala sa aj najrýchlejšie predávanou hrou na konzolách." oznámil prevádzkový riaditeľ spoločnosti Nintendo of Europe, Stephan Bole. "Majitelia konzoly Nintendo Switch sa majú v roku 2019 na čo tešiť, vrátane nových hier zo sérií Animal Crossing a Pokémon, Yoshi's Crafted World, Fire Emblem:

Hra Super Smash Bros. Ultimate je už dostupná v maloobchodných predajniach, v obchode Nintendo eShop a v limitovanom hardvérovom balíku spolu so špeciálnymi ovládačmi Joy-Con, dokovacou stanicou a kódom na stiahnutie hry.

Super Smash Bros. Ultimate sa stal najrýchlejšie predávanou hrou, aká kedy vyšla v Európe na domácej konzole Nintendo, s predajom takmer o 30 percent vyšším ako Mario Kart Wii.

* Na základe interných predajných informácií spoločnosti Nintendo. Zahŕňa jednotlivé jednotky a balíky predané v maloobchodných predajniach, ako aj stiahnuté verzie v obchode Nintendo eShop.

** Na základe interných informácií spoločnosti Nintendo o predaji za prvé tri dni predaja hry.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.