Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 4. 2022, Switch, Tlačové správy
 

Voláme všetkých fanúšikov rýchlych pretekov! Na Veľkonočnú sobotu budete mať možnosť zmerať si sily s ostatnými fanúšikmi Nintenda zo strednej Európy v turnajovom šampionáte Mario Kart 8 Deluxe. Uskutoční sa miestna obdoba sezónneho okruhu Mario Kart 8 Deluxe, v ktorom budú súťažiť hráči z Českej republiky, Maďarska, Poľska a Slovenska.

ConQuest entertainment sa spojil so spoločnosťou Nintendo of Europe na špeciálnom jednodňovom šampionáte, ktorý sa uskutoční v sobotu 16. apríla od 16:00 do 17:30. Nie je potrebné sa vopred registrovať, stačí v deň turnaja o 16:00 zapnúť Mario Kart 8 Deluxe, v online režime šampionátu zadať kód turnaja 4249-8828-5483 a môžete vyraziť!

Zúčastniť sa môže každý, kto vlastní konzolu Nintendo Switch, hru Mario Kart 8 Deluxe a predplatí si službu Nintendo Switch Online. Najlepší pretekári sa navyše môžu tešiť na hodnotné ceny. Celkový víťaz získa špeciálny "Seasonal Circuit" obal na konzolu Nintendo Switch, 2 000 zlatých bodov a značkové oblečenie. Pretekári, ktorí sa umiestnia na 2. a 3. mieste, získajú po 2000 zlatých bodov a značkové oblečenie.

K turnaju bola vytvorená aj oddelená stránka, kde fanúšikovia nájdu všetky informácie. Hráči budú o turnaji informovaní aj prostredníctvom našich kanálov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Twitter.

Mario Kart 8 Deluxe je s viac ako 43 miliónmi predaných kópií najpredávanejším titulom pre konzolu Nintendo Switch v histórii. V polovici marca bola hra obohatená o prvé DLC Booster Course Pass, ktoré ponúklo prvých 8 remastrovaných tratí zo 48.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.