Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 3. 2022, Switch, Tlačové správy
 

SQUARE ENIX® oznamuje, že Chocobo GP, vzrušujúca pretekárska hra zo sveta Chocobo, je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch. Hráči teraz môžu pretekať na čarovných, no zároveň chaotických tratiach, na ktorých sa objavujú ich obľúbené postavy zo sérií Chocobo a FINAL FANTASY®, vrátane Vivi a Steinera z FINAL FANTASY IX. Na stiahnutie je k dispozícii aj demo Chocobo GP Lite*, ktoré hráčom umožňuje zdolávať napínavé trate zo známych lokácií Chocobo a FINAL FANTASY v lokálnom multiplayeri aj vo vybraných režimoch online multiplayeru.

Od dnes si hráči môžu vyskúšať všetko, čo Chocobo GP ponúka, vrátane:

  • Viacero herných režimov - Zahrajte si rôzne režimy vrátane "Príbehu" a "Chocobo GP", ktorý ponúka vzrušujúce závesné turnaje a umožňuje hru až 64 hráčov.
  • Vzrušujúce trate - Pretekajte na rôznych tratiach s tematikou Chocobo a FINAL FANTASY, vrátane Cidovej testovacej dráhy, ulíc Alexandria a Zozo a Zlatého taniera.
  • Rôzne postavy zo sérií FINAL FANTASY a Chocobo - Hráči si môžu vybrať zo širokej škály hrdinov zo sérií FINAL FANTASY a Chocobo, vrátane známych tvárí z hier FINAL FANTASY VI, FINAL FANTASY IX a ďalších.

V režime Chocobo GP prebieha prvá herná sezóna. Účasťou v tomto režime môžu hráči zvyšovať úroveň svojej sezóny a získavať rôzne odmeny. Okrem toho si môžu zakúpiť voliteľný Prize Pass za 800 mitrilov (ktorý hráčom umožní prístup k ďalšej sade sezónnych odmien) alebo voliteľný Premium Prize Pass za 2 400 mitrilov (ktorý hráčom umožní okamžitý prístup k 60 úrovniam sezónnych odmien).

Všetci hráči získajú registračný bonus 800 mythril** / *** (ekvivalent Prize Passu), ktorý im umožní získať Cloud z hry FINAL FANTASY VII (dostupný ako odmena Prize Passu na 60. úrovni sezóny) a vymeniť gily za Squall z hry FINAL FANTASY VIII v hernom obchode s gilami.

*1. Vyžaduje sa internetové pripojenie. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiace podmienky. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Ďalšie informácie o platenom online členstve.
2. Počet postáv dostupných vo verzii Lite sa líši od počtu v plnej hre.
3. Online preteky sú dostupné len v režime Chocobo GP.
4. Len majitelia plnej verzie môžu vytvárať lobby pomocou lokálneho pripojenia pre viacerých hráčov. Hráči Lite verzie sa musia pripojiť k existujúcej lobby, aby mohli hrať.

**Tento vstupný bonus môžu získať hráči plnej verzie Chocobo GP aj Chocobo GP Lite; na obchod Mythril Shop v rámci verzie Lite sa však vzťahujú určité obmedzenia. Všetky Mythrily získané vo verzii Lite sa prenesú do plnej hry pre hráčov, ktorí si ju vylepšia.
***Dátum ukončenia kampane na získanie bezplatného mythrilového vstupného bonusu bude oznámené neskôr.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.