Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 11. 2020, Nintendo, Tlačové správy
 

Pôvodný systém Game & Watch bol vydaný v Japonsku v roku 1980 a stal sa vôbec prvou prenosnou konzolou spoločnosti Nintendo. Teraz majú všetci hráči jedinečnú príležitosť zažiť kúsok histórie vďaka novému vydaniu Game & Watch: Super Mario Bros, ktoré je dnes v predaji u vybraných partnerov.

Systém Game & Watch: Super Mario Bros. obsahuje klasické hry Super Mario Bros, Super Mario Bros: The Lost Levels (v Japonsku vydané ako Super Mario Bros. 2) a špeciálnu verziu hry Ball. Vďaka systému +Control Pad si hráči môžu vychutnať aj presnejšie ovládanie.Ďalšou novinkou pre nováčikov aj skúsených hráčov je režim Infinite Mario. Ak chcete tento režim aktivovať, stačí pri spustení hry Super Mario Bros. alebo Super Mario Bros: The Lost Levels podržať tlačidlo A. Vďaka tomuto režimu môžete zažiť najťažšie úrovne vôbec bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa objaví obrazovka GAME OVER. Hráči môžu z tohto režimu vyskočiť stlačením tlačidla PAUSE/SET a výberom položky RESET GAME z následnej ponuky.

Keď budete s konzolou tráviť čas, môžete počas hrania objaviť celkom 35 malých prekvapení. Majte oči na stopkách, aby ste ich všetky objavili. Môžu na vás čakať postavy, ktoré Mario dobre pozná...E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.