Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 3. 2022, Switch, Tlačové správy
 

S hrou Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass sa môžeš vydať na nostalgickú jazdu históriou Mario Kart a prejsť cieľovou čiarou až na 48 remastrovaných tratiach. V rámci tohto plateného DLC* bude v priebehu tohto a budúceho roka vydaných šesť balíkov, pričom každý balík bude obsahovať šesť tratí. Všetky trate je možné hrať lokálne aj online**. Prvý balík skladieb vychádza už dnes!

Prvý balík ponúkne Golden Dash Cup a Lucky Cat Cup, v ktorých budú hráči skúmať eskalátory a výklady obchodov vo Wii Coconut Mall, vyhýbať sa padajúcim balvanom v N64 Choco Mountain, preháňať sa cez revúce davy v 3DS Toad Circuit, vznášať sa nad mrakmi v GBA Sky Garden alebo cestovať hustou dopravou v DS Shroom Ridge. A vôbec po prvýkrát si budete môcť vybrať vlastnú cestu na Tokyo Blur, Paris Promenade a Ninja Hideaway z Mario Kart Tour.

Obohaťte svoj herný zážitok v hre Mario Kart 8 Deluxe s balíkom Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass a užite si ešte viac rámp, slučiek, zákrut a skokov, pretože každý zo šiestich balíkov sa stáva dostupným pre všetkých hráčov. Hráči si môžu toto DLC užiť úplne zadarmo, ak si už predplatili Nintendo Switch Online + Expansion Pack, alebo si ho môžu zakúpiť samostatne prostredníctvom Nintendo eShopu.

* Jednotlivé balíčky nie je možné zakúpiť samostatne. Na hranie obsahu Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass je potrebná kópia hry Mario Kart 8 Deluxe pre Nintendo Switch. Vyžaduje sa bezplatná aktualizácia hry. Na stiahnutie aktualizácie je potrebné internetové pripojenie. Vyžaduje sa registrácia a prepojenie účtu Nintendo a súhlas so zmluvou o účte Nintendo a zásadami ochrany osobných údajov. Zistite viac o aktualizácii hier na Nintendo Switch

**Na hranie online je potrebné pripojenie k internetu. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné podmienky. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o ňom sa dozviete tu.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.