Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Mario na seba strháva pozornosť s dnešným vydaním titulov Paper Mario: Color Splash a Mario Party: Star Rush

Mario sa chystá dotiahnuť rok 2016 so starými a novými titulmi, a to vrátane svojej premiéry na chytrých mobilných zariadeniach!

[Celý článok]

Prvá evolúcia štartovacích Pokémonov, špeciálne demo a ďalšie novinky pre hry Pokémon Sun a Pokémon Moon

Noví Pokémoni, herné prvky, špeciálne demoverzie a potvrdená mega evolúcia v hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon sa dočkali vlastného špeciálneho traileru!

[Celý článok]

Hrajte tituly z minulosti ako nikdy predtým s konzolou Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System

Prežite klasickú éru hernej histórie úplne novým spôsobom, s množstvom záchytných bodov a novými módmi zobrazenia, už 11. novembra tohto roku!

[Celý článok]

Žite so svojimi obľúbenými Disney postavičkami v hre Disney Magical World 2 pre všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS už 14. októbra tohto roku

Objavte sedem tematických Disney svetov z klasiky ako je Ľadové kráľovstvo a spriateľte sa s viac ako stovkou Disney charakterov!

[Celý článok]

Od 7. októbra tohto roka už žiadne čakanie na odohranie ťahu ostatných hráčov v hre Mario Party Star Rush

Užite si plnohodnotný multiplayerový zážitok len s jednou kópiou hry a zadarmo stiahnuteľnou "Party Guest" verziou hry na ďalších zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS!

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.