Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 6. 2022, Switch, Tlačové správy
 

Fire Emblem Warriors: Three Hopes, najnovšia hra zo série Warriors, dnes vychádza na Nintendo Switch a odhaľuje doteraz neznámy príbeh zasadený do milovaného sveta Fire Emblem: Tri domy.

V tomto novom dobrodružstve sa skrížia cesty budúcich vládcov troch národov, ktoré ovládajú región Fodlan, a Sheza, žoldniera s poslaním a hlavného hrdinu hry Fire Emblem Warriors: Three Hopes. Shez hľadá odpovede po tom, čo utrpel zdrvujúcu porážku z rúk tajomného Popolného démona. Bude vás sprevádzať týmto doteraz neznámym príbehom a jeho prelínajúcimi sa cestami.

Hráči si tiež môžu vyskúšať svoje taktické schopnosti a vydávať rozkazy spojencom v reálnom čase, keď sa prebojúvajú cez hordy nepriateľov. Vracajú sa aj niektoré strategické prvky z hry Fire Emblem: Tri domy.

Edelgard, Dimitri a Claude, vodcovia troch mocných rodov, sú späť so svojimi osobitými študentmi. Predtým, než sa vydáte do boja, môžete preskúmať tábor a komunikovať so svojimi spojencami pri tréningu, príprave chutných jedál a vzájomnej interakcii. Posilnením vzájomných väzieb si vytvoríte priateľstvá a nájdete nové schopnosti, ktoré môžu zvrátiť priebeh bitky.

Hráči si môžu toto dobrodružstvo najprv vyskúšať pomocou dema hry Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ktoré si môžu stiahnuť z obchodu Nintendo eShop. Po zakúpení plnej hry si do nej budú môcť preniesť svoj postup.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.