Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 5. 2024, Switch, Tlačové správy
 

Začnite objavovať rozľahlé vody plné morského života, skrytých pokladov a tajomstiev ešte dnes s Endless Ocean Luminous for Nintendo Switch. Vďaka svojej zvukovej scéne a pokojnému vizuálu ponúka Endless Ocean Luminous relaxačnú hrateľnosť a postupné pridávanie rôznych morských živočíchov do encyklopédie hry. 

V neprebádanom Zahalenom mori sa hráči stretnú s viac ako 500 morskými živočíchmi, z ktorých niektoré boli považované za vyhynuté alebo dokonca mýtické! Akonáhle ich naskenujú, váš výskumný asistent vám ponúkne podrobné informácie a ďalšie zaujímavé fakty o týchto zvieratách. Tajomné Zahalené more sa transformuje s každým ponorom. Hráči môžu ísť pod vodu s inými potápačmi, pozvať ich na spoločné potápanie alebo jazdu na homárovi.

Predplatitelia Nintendo Switch Online* môžu preskúmať oceán v skupinách až 30 hráčov v zdieľaných ponoroch. Pozdravte ostatných potápačov priateľskými gestami, po ktorých nasleduje spoločné skúmanie. Po dokončení ponoru odomknete nové farby neoprénových oblekov, nálepky a ďalšie emotikony pre svojho potápača. Keď si hru kúpite, získate aj týždenné členstvo Nintendo Switch Online, takže si online funkcie môže vyskúšať ktokoľvek.

Začnite sa tešiť na Event Dives* - tematické ponory, ktoré sa budú pravidelne vyskytovať a ponúknu ešte viac šancí vidieť morský život.

*Online hranie vyžaduje členstvo Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a účet Nintendo. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Online služby vyžadujú internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky. Viac informácií nájdete na stránke https://www.mojenintendo.cz/switch/online

**Na uplatnenie tejto ponuky je potrebný účet Nintendo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.