Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 4. 2022, Switch, Tlačové správy
 

Splatoon 3 vyjde v piatok 9. septembra pre konzolu Nintendo Switch. Hráči sa zapoja do atramentom nasiaknutých bitiek naprieč Splatsville a slnkom rozpálenými Splatlands, zatiaľ čo bitky medzi Inklingmi a Octolingmi prinesú nové vylepšenia, zbrane a štýlové oblečenie.

V hre Splatoon 3 sa v kombinácii nových a známych máp odohrajú neľútostné bitky 4 proti 4* vďaka režimu Turf War. Cieľ oboch tímov bude jasný - pokryť svojím atramentom čo najväčšie územie. Novo zverejnené herné zábery ponúkajú nový pohľad na jednu z nových máp - Eeltail Alley, kde sa do popredia dostáva nová zbraň v tvare luku s názvom stringer. Tá vám umožní atramentovať svoje okolie v bočnom aj vertikálnom smere. Nový trailer Splatoon 3 - Extended Turf War gameplay (Nintendo Switch) toto všetko ukazuje, vrátane ukážky nového oblečenia a ďalších vecí.

Okrem bláznivých multiplayerových zápasov 4 proti 4 ponúkne hra Splatoon 3 aj úplne novú kampaň pre jedného hráča a ďalšiu iteráciu kooperatívneho režimu Salmon Run. V prvom menovanom režime sa hráči pridajú k agentovi 3 v jeho boji proti vzbúreným Octariánom. Alterna a Fuzzy Ooze ponúknu množstvo tajomstiev!

V režime Salmon Run sa hráči môžu pripojiť k inému hráčovi** a spoločne bojovať proti vlnám nebezpečných nepriateľov pripomínajúcich lososy, z ktorých niektoré dosahujú skutočne gigantické rozmery!

Aby ste sa pripravili na vydanie hry Splatoon 3, od dnešného dňa si všetci predplatitelia Nintendo Switch Online + Expansion Pack môžu vychutnať Splatoon 2: Octo Expansion DLC úplne zadarmo. Samozrejme, musíte vlastniť pôvodnú hru Splatoon 2.***

Aby si hráči mohli zahrať Splatoon 2: Octo Expansion DLC v rámci predplatného Nintendo Switch Online + Expansion Pack, musia si toto DLC stiahnuť z obchodu Nintendo eShop. Po nájdení "Splatoon 2: Octo Expansion DLC" musia v časti "Content for Nintendo Switch Online + Expansion Pack Members" v hornej časti tejto obrazovky vybrať možnosť "Download"

V tomto DLC sa hráči ujmú Agenta 8, Octolinga, ktorý sa prebudil v tmavej stanici metra a nič si nepamätá. Agent 8 sa musí preplaviť tajomným podzemným zariadením, čo pre fanúšikov znamená 80 misií plných výziev. Každý, kto odtiaľ unikne, sa bude môcť pustiť do hry pre viacerých hráčov ako vlastný Octoling.

*Na online hranie je potrebné predplatné Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a Nintendo účet. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Na využívanie online služieb je potrebné internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky. Viac informácií nájdete na stránke https://www.mojenintendo.cz/switch/online

** Pre režim pre viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo konzoly, ktoré sa predávajú samostatne.

***Na hranie hry Splatoon 2: Octo Expansion je potrebná európska kópia hry Splatoon 2 pre Nintendo Switch.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.