Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UMM230250
EAN (čiarový kód):
8594213430157
Počet ks v balení:
4
Hmotnosť:
2.14 kg
Objem:
7.33 l
Značka :
UMAX

Operačný systém:
Windows 11 Pro

Displej:
15,6" displej s rozlíšením Full HD a rozlíšením 1920 × 1080 a technológiou IPS

Procesor:
Intel Alder Lake N100 800MHz (max. 3,4 GHz)

Grafické jadro:
Grafika Intel UHD

Pamäť:
8 GB DDR4 SO-DIMM

Úložisko:
256 GB M.2 SSD SATA
Podpora technológie NVMe

WiFi:
Duálny štandard 802.11 ac/b/g/n

Bluetooth:
Verzia 5.1

Klávesnica:
Podsvietenie
Dispozícia CZ/US/SK
Číselná časť
Schopnosť prepínať medzi režimom funkčných klávesov a režimom klávesových skratiek

Vybavenie:
2 Mpx predná kamera s krytom
2 x mikrofón
2 x reproduktor

I/O porty:
RJ-45 GBit LAN
3 x USB 3.0
Port typu C (iba údaje)
Výstup HDMI
3,5 mm konektor slúchadiel
Nabíjací vstup
Slot na kartu micro SDHC / SDXC (max. 128GB)

Batéria:
Nabíjacia Li-polymér 5000mAh /7.4V
Výdrž batérie 6-8 hodín

Farba:
Tmavošedá

Rozmery:
357 x 228 x 18 mm

Hmotnosť:
1,55 kg

Napájanie:
DC 12V/ 3A adaptér

Obsah balenia:
Notebook
Napájací adaptér
Príručka

Navrhli sme moderný a kompaktný notebook Umax VisionBook 15WN Plus, ktorý môžete používať doma, na cestách, v škole aj vo firmách. Procesor Intel Alder Lake N100 je navrhnutý tak, aby poskytoval dostatočný výkon pre každodennú prácu a zároveň minimalizoval spotrebu energie a tepla. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a tichý notebook na prácu aj zábavu. Moderné technológie, tichá prevádzka bez ventilátora, atraktívny tenký dizajn, kvalitný a veľký Full HD 15,6" IPS displej, rozšíriteľnosť a skvelý pomer cena/výkon sú hlavnými výhodami tejto novinky. Poteší vás podsvietená, pohodlná a veľká klávesnica s českými a slovenskými znakmi vrátane číselnej časti a veľmi dobrá konektivita. K dispozícii je tiež 2MP webová kamera s vlastným krytom pre zvýšenú bezpečnosť.

Kľúčové výhody:

  • Procesor Intel Alder Lake N100
  • 8GB DDR4 RAM SO-DIMM
  • 256 GB M.2 SATA SSD (podpora NVME)
  • 15,6" IPS FHD displej 1920x1080
  • GBit LAN, Duálne AC Wi-Fi, Bluetooth 5.1
  • Port HDMI, 3 x port USB 3.0, port typu C (dátový)
  • Veľký touchpad a podsvietená klávesnica s numerickou klávesnicou
  • Tichá prevádzka bez ventilátora s pasívnym chladením
  • 2 megapixelový fotoaparát s posuvnou krytkou

Skvelá konektivita vrátane portu Gbit LAN

VisionBook 15WN Plus ponúka množstvo užitočných portov pre maximálne využitie a pripojenie. Poteší vás port Gbit LAN pre jednoduché pripojenie do firemnej siete. Notebook ponúka bezdrôtové technológie Bluetooth, ako aj duálne AC Wifi. Na bokoch notebooku nájdete 3 x USB 3.0 porty pre pripojenie externých zariadení. Jednoducho sa pripojíte k monitoru alebo televízoru vďaka klasickému HDMI výstupu. Moderný port typu C je určený na pripojenie zariadení, ako sú flash disky atď. K dispozícii je tiež 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel alebo reproduktorov.

Procesor Intel Alder Lake N100

VisionBook 15WN Plus je vybavený najnovším štvorjadrovým procesorom Intel Alder Lake-N s maximálnou prevádzkovou frekvenciou 3,4 GHz. Procesor Intel N100 ponúka až o 40% vyšší výkon než predchádzajúca generácia, čo zaisťuje plynulú prevádzku a bezproblémové používanie notebooku v celom spektre možností od streamovania a prehliadania webu až po kancelárske aplikácie a hranie hier. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a tichý notebook na prácu aj zábavu.

Podsvietená klávesnica s numerickou klávesnicou

VisionBook 15WN Plus ponúka veľkú podsvietenú klávesnicu s veľkými a pohodlnými tlačidlami pre jednoduché a pohodlné písanie. Klávesnica je umiestnená po celej šírke notebooku a obsahuje číselnú časť pre jednoduché zadávanie číslic. Poteší vás možnosť prepínať medzi funkčnými klávesami a klávesovými skratkami.

Tichá prevádzka bez ventilátora s pasívnym chladením

Pre maximálny komfort pri práci sme pri výrobe notebooku použili špeciálny chladiaci modul, vďaka ktorému je notebook počas používania absolútne tichý a neruší vás žiadny nepríjemný hluk ventilátora.

Windows 11 Pro 

Windows 11 Pro je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Prináša prepracované prostredie, niektoré nové funkcie, zvýšenú stabilitu a vyššiu úroveň zabezpečenia.

Nové tlačidlo Štart v štýle systému macOS

Spoločnosť Microsoft prišla s prepracovanou ponukou Štart a ponukami na paneli úloh. Windows 11 má v základnom nastavení ovládacie prvky sústredené na spodnej lište a pripomína skôr konkurenčný macOS. Toto je možné prepnúť na štandardný vzhľad, na ktorý sme zvyknutí z Windowsu 10, kde sú tlačidlo Štart a ďalšie ovládacie tlačidlá zarovnané doľava.

Správa okien a obrazoviek

Systém správy okien a pracovných priestorov bol prepracovaný. Usporiadanie pracovných okien uľahčujú prednastavené šablóny, ktoré umožňujú rýchle usporiadanie okien podľa potreby. Virtuálne pracovné plochy umožňujú nastaviť rôzne pozadia, čo uľahčuje zistenie pracovnej plochy, na ktorej sa nachádzate.

Widgety

Widgety sú teraz k dispozícii na paneli úloh. Tie sú stále relatívne nedokončené. Umožňujú vám pripojiť iba niekoľko miniaplikácií ponúkaných spoločnosťou Microsoft. Okrem toho žijú svoj vlastný život a nie sú spojené s inými aplikáciami.

Podpora aplikácií pre Android

Táto funkcia ešte nie je k dispozícii, ale očakáva sa, že sa čoskoro objaví v novom systéme. Microsoft však nebude implementovať obchod Google Play, ale Amazon Appstore, kde je k dispozícii iba obmedzený počet aplikácií. Každopádne, táto funkcia môže byť veľmi zaujímavá a osobne sa na ňu teším najviac.

Integrácia MS Teams

Nová prepracovaná verzia služby Teams je teraz k dispozícii priamo z panela úloh.

Podobné tovary