Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 11. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nintendo práve oznámilo, že doterajšie celosvetové predaje Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch prekročili hranicu 10 miliónov predaných kusov* za prvé tri dni po uvedení na trh v piatok 18. novembra. Ide o najúspešnejší prvý víkend pre akúkoľvek hru určenú pre konzolu Nintendo v histórii spoločnosti.

Pokémon Scarlet a Pokémon Violet sú poslednými hrami z hlavnej série Pokémon, ktoré vyšli tri roky po tom, čo Pokémon Sword a Pokémon Shield, vyšli aj pre Nintendo Switch. Tieto najnovšie hry vítajú vo svojej náruči nováčikov aj ostrieľaných veteránov, pričom obe skupiny si prvýkrát v histórii značky užijú jedinečné dobrodružstvo v otvorenom svete.

Hráči sa vydávajú na dobrodružstvo Pokémonov v novom štýle, v ktorom môžu objavovať svet vlastným tempom a dokončiť viacero dejových línií v ľubovoľnom poradí. Pokémon Scarlet a Pokémon Violet ponúkajú aj rozšírené možnosti multiplayeru, keď môžu až štyria hráči** cestovať po mape spoločne. Popri tradičných herných prvkoch, ako je obchodovanie alebo súboje s Pokémonmi, je možné, aby hráči preskúmali región Paldea vo voľnom čase. Či už budete obchodovať s Pokémonmi, bojovať v Tera Raid Battles alebo si jednoducho užijete pohodový piknik, vždy to bude nezabudnuteľný moment, ktorý zažijete s rodinou a priateľmi v lokálnom aj online*** multiplayeri.

*Podľa spoločnosti Nintendo. Súčasťou je fyzická aj digitálna verzia.

**Aktualizácie hry, ďalšie kópie hry a konzoly sú potrebné pre režimy pre viacerých hráčov. Hry a konzoly sa predávajú samostatne.

***Na online funkcie je potrebné členstvo v službe Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a účet Nintendo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.