Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 12. 2019, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Titul Super Mario Maker 2 sa teší legendárnej aktualizácii. 5. 5. decembra vďaka bezplatnej aktualizácii hry Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch, si teraz môžeme zahrať za Linka zo série The Legend of Zelda, s novými komponentmi úrovní a novým herným režimom. Pozrite si trailer na Super Mario Maker 2 - Majstrovský meč, nové časti ihriska a ďalšie!

 

 

 

Po stiahnutí aktualizácie 2.0.0 sa objaví nový predmet Master Sword v 8-bitovom

V hre The Legend of Zelda: Link's Awakening, ktorá nedávno vyšla na Nintendo Switch, Link čelí známym postavám zo série Super Mario, ako napr. Piranha Plants alebo Goombas. Tentoraz sa Link opäť zapojil do Super Mario hier v Super Mario Maker 2.

Transformovanie do Linka pomocou predmetu Master Sword otvára tvorcom dvere do sveta plného možností. Pomocou šípok môže Link na diaľku prepínať spínače, na ktoré by Mario za normálnych okolností nedosiahol. Jeho nový útok mečom "down thrust" zničí aj dobre chránených nepriateľov, ako sú napríklad pichľaví Spinies. Potom pomocou bômb zničí niektoré steny, cez ktoré by sa Mario a jeho priatelia nedostali.

To nie je všetko! Nová aktualizácia pripravila ešte viac nepriateľov, komponentov a nový režim Ninji Speedruns, ktorý ocenia najmä hráči milujúci výzvy.

  • Dash Block: Komponent, ktorý sa objavuje v hre Super Mario 3D World, poskytuje Mariovi obrovskú dávku rýchlosti.
  • Mrazené mince: Tieto mince sú zmrazené v ľade. Môžeš sa k nim dostať, len ak ľad roztopíš ohnivými guľami alebo inými ohnivými prvkami (vrátane istého nahnevaného slnka).
  • P Block: Ak v úrovni stlačíte spínač P, neviditeľné bloky P sa dočasne premenia na pevné plošiny a naopak.
  • Spike: Tento klasický zloduch kašle masívne špicaté gule priamo na Maria. Pri použití v zasneženom prostredí hádže Spike namiesto ostnatých snehové gule!
  • Pokey: V hre Super Mario Maker 2 sa tento ikonický etážový kaktus, ktorý poznáte z mnohých Super Mario hier, objavuje prvýkrát. Hráči si môžu nastaviť výšku každého pokeja podľa svojich predstáv.

V novom režime Ninji Speedruns budete mať možnosť prebehnúť úrovne, ktoré Nintendo vytvorilo špeciálne pre tento režim, v čo najlepšom čase. Na obrazovke uvidíte ostatných hráčov z celého sveta ako Ninji Ghosts. Ninji Ghosts, ktorí sa vám zjavia, vždy zodpovedajú hre hráčov s podobným skóre, ako máte vy. To vám umožní zlepšovať sa pri hre s Ninji Ghosts iných hráčov. Ak budete v úrovniach úspešní, budete zbierať pečiatky, za ktoré si môžete v hre kúpiť špeciálne oblečenie Mii.

Každá z udalostí Ninji Speedrun bude prebiehať približne jeden týždeň. Nové úrovne budú vydávané postupne. Počas podujatia budú hráči hodnotení podľa toho, koľko herného času im trvalo dokončenie úrovne. Bežať spolu s Ninji Ghosts a zbierať pečiatky bude možné aj po skončení udalostí.

5. decembra vyjde bezplatná aktualizácia verzie 2.0.0 pre hru Super Mario Maker 2 na Nintendo Switch. Prinesie hrateľnú postavu Linka zo série The Legend of Zelda, nový režim Ninji Speedruns a nové komponenty a nepriateľov do úrovní.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.