Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 1. 2020, Hry, Nintendo, Switch
 

V prepracovaných a štýlových súbojoch RPG nechýbajú nepriatelia

Svety série Fire Emblem a hier od spoločnosti Atlus sa opäť stretli a výsledok prichádza na konzolu Nintendo Switch. Interdimenzionálne zlo napadlo moderné Tokio, čoho výsledkom je príval hudby, štýlu a, áno, aj nebezpečenstva. Tak sa bráňte! Prebojuj sa cez kobky, zdokonaľuj svoju stratégiu a nič nepriateľov kreatívnymi spôsobmi... skôr, než zhasne všetka nádej.

Vy a vaši priatelia musíte využiť svoje tvorivé schopnosti - zhmotnené ikonickými postavami Fire Emblem - a viesť tajnú vojnu proti zlým silám, ktoré sa živia tvorivosťou. V každej bitke zažijete prepracované ťahové súboje, ktoré spájajú bojový systém zo série Fire Emblem a Shin Megami Tensei do jednej brutálnej harmónie. Vytvárajte zbrane spájaním predmetov, využívajte svoje silné stránky a ničte nepriateľov. Na každom rohu sa stretnete so zábavnými narážkami na niekoľko herných svetov vrátane Fire Emblem, s kobkami štylizovanými do podoby zábavného priemyslu a s úžasnými hudobnými vystúpeniami.

Hra Tokyo Mirage Sessions FE Encore je od dnes v predaji exkluzívne pre Nintendo Switch.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.