Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Dnes si môžeš zahrať RPG Tokyo Mirage Sessions FE Encore pre Nintendo Switch

Svety série Fire Emblem a hier spoločnosti Atlus sa opäť stretli a výsledok prichádza na konzolu Nintendo Switch. Interdimenzionálne zlo napadlo moderné Tokio, čoho výsledkom je príval hudby, štýlu a, áno, nebezpečenstva. Tak sa bráňte! Prebojuj sa cez kobky, zdokonaľuj svoju stratégiu a nič nepriateľov kreatívnymi spôsobmi... skôr, než zhasne všetka nádej.

[Celý článok]

Úspešne vykroč do roku 2020 - trénuj svoje telo a myseľ s hrami Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch

Začni nový rok aktívnym životným štýlom - trénuj svoje telo aj myseľ - s hrami Ring Fit Adventure a Dr. Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch. Cieľom týchto hier je rozkmitať vaše mozgové závity - alebo brušné svaly. Pozrite si video k hrám Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Pohľad na hry, ktoré vyjdú pre Nintendo Switch v prvých mesiacoch roka 2020

Rok 2019 bol plný skvelých hier, ale nadchádzajúci rok sľubuje ešte väčšiu ponuku kvalitných titulov. Niektoré z nich prídu už čoskoro, takže v našom nadchádzajúcom prehľade sa zameriame na najzaujímavejšie hry, ktoré môžeme očakávať na Nintendo Switch v januári, februári a marci 2020.

[Celý článok]

Čaká ťa viac zábavy s priateľmi pri love duchov - ďalší obsah pre viacerých hráčov sa objaví v hre Luigi's Mansion 3 v roku 2020

Balíček Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack, ktorý si môžete už teraz predobjednať, obsahuje nový obsah v podobe šiestich minihier pre režim ScreamPark, šiestich nových Luigiho oblekov a nových tematických duchov pre úrovne kooperatívneho režimu ScareScraper

[Celý článok]

Režim tímovej bitky a ďalšie možnosti sú teraz k dispozícii v novej bezplatnej aktualizácii pre Tetris 99® na Nintendo Switch

Súboje pre 99 hráčov v hre TETRIS® 99 na Nintendo Switch sa práve stali ešte intenzívnejšími vďaka novému režimu Team Battle. Režim Team Battle umožňuje epické bitky medzi veľkými skupinami hráčov. Či už sa s priateľmi chystáte bojovať v bežnej prestrelke TETRIS® 99 alebo v režime Team Battle, vďaka zaheslovaným zápasom ich ľahko nájdete a spojíte.

[Celý článok]

Tréning mozgu Dr. Kawashima sa objaví 3. januára!

Trénujte svoj mozog v novom titule Dr. Kawashima's Brain Training s rôznymi tradičnými a novými úlohami. Pripravte sa na matematické alebo logické úlohy, v ktorých sa k vám môžu pridať aj vaši priatelia. Hra vychádza na Nintendo Switch 3. januára 2020!

[Celý článok]

Vydajte sa na cestu ako žiadnu inú s Octopath Traveler, ktorý dnes vychádza exkluzívne pre Nintendo Switch

Nový Overview Trailer ponúka detailnejší pohľad na všetky skvelé veci, ktoré na vás v hre čakajú.

[Celý článok]

Nintendo Labo Post Lauch Event - 28.4.2018

Pozývame všetkých fanúšikov Nintendo na Post Launch event Nintendo Labo! Akcia sa bude konať 28. apríla, teda deň po začatí predaja a bude prebiehať formou workshopu.

[Celý článok]

Tie najlepšie Splatoon 2 tímy z celej Európy si to v boji o slávu a česť rozdajú vo Švajčiarsku 31. marca

Počas Polymangy tiež prebehne špeciálny Splatoon 2 koncert, kde sa predstaví aj Off the Hook

[Celý článok]

Nintendo Labo spája tvorbu, hranie a objavovanie v zábavné interaktívne zážitky s Nintendo Switch

Objavte nový spôsob, ako hrať s Nintendo Labo už 27. apríla tohto roku.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.