Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 11. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Zožeň pár ovládačov Joy-Con a začni sa hýbať* s WarioWare: Move It! S týmito ovládačmi môžeš jemne triasť, tancovať, vrtieť sa a mnoho ďalšieho v rôznych mikro hrách, z ktorých každá trvá len niekoľko zábavných sekúnd. Vytvorte pózy nazývané Formy, vrátane sebavedomej Módnej alebo kuracej Ba-KAW, a potom sa dajte do pohybu. Pozrite si WarioWare™: Move It! - Overview Trailer | Nintendo Switch a pozrite si herné režimy, ktoré môžete hrať sólo alebo s priateľmi.**

V režime Story Mode môžete prechádzať rôznymi úrovňami, z ktorých každá má vlastnú formu, príbeh a bleskurýchle mikrohry. Každá z nich má tiež svoje vlastné tematicky súvisiace Formy. Vďaka dvom súpravám ovládačov Joy-Con môžu hráči prechádzať príbehový režim s kamarátom. Na konci každej úrovne sa objaví boss pre špeciálny typ boja a s postupom sa odomykajú ďalšie úrovne s mikrohrami, ktoré ťa rozhýbu od hlavy až po päty: Megagame Muscles a extra náročná Super Hard.

Keď si zahráš nejakú mikrogru, môžeš si ju v režime Múzeum zahrať kedykoľvek znova. To sa hodí, ak si chcete precvičiť svoje zručnosti v mikrogame alebo upraviť tempo na rýchlejšie a zistiť, aké bláznivé a intenzívne veci sa môžu stať.

V lokálnom režime Party môžu súťažiť 2-4 hráči**, každý s jedným ovládačom Joy-Con. Dosiahni cieľ bez toho, aby ťa Medúza premenila na kameň v hre Medusa March, alebo sa pusti do Galactic Conquest, riskantnej stolovej hry založenej na Wariových vlastných pravidlách. Pohybuj sa po boku svojich priateľov v týchto bláznivých súťažiach, kde si každý môže zahrať mikrohry, ako napríklad Go the Distance, v ktorej musíš urobiť všetko pre to, aby si zostal posledný, a The Who's In Control? Show, tímovú hádankovú hru pre 4 hráčov, v ktorej jeden tím sleduje druhý a snaží sa zistiť, ktorý zo súperiacich tímov naozaj hrá a ktorý to len predstiera. V hre Počúvajte doktora môžete dokonca zistiť, kto najlepšie plní náhodné príkazy podivného doktora.

*Ak hráte s ovládačom Joy-Con oddeleným od konzoly Nintendo Switch, použite remienok Joy-Con na jeho bezpečné zaistenie a upevnenie. Joy-Con držte pevne a neuvoľňujte ho, pokiaľ nie je uvedené inak. Počas hrania majte okolo seba dostatok priestoru.

**Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný Joy-Con pre každého hráča. Môžu byť potrebné ďalšie Joy-Cony (predávajú sa samostatne).E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.