Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 9. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Rok pred udalosťami hry The Legend of Zelda: V čase, keď sa odohrala udalosť známa ako Veľká pohroma, sa v hre Zelda: Breath of the Wild odohrala udalosť známa ako Veľká pohroma. Kráľovstvo Hyrule sa ponorilo do temnoty, zničené zlou silou, ktorá všetko navždy zmenila. Hoci sa hráči o Veľkej pohrome dozvedia v hre The Legend of Zelda:

Keď sa dozvedia o tom, čo sa stalo pred touto katastrofickou udalosťou, nemali možnosť zažiť to, čo sa stalo pred touto katastrofickou udalosťou... teda až doteraz.

V hre Hyrule Warriors: Age of Calamity, ktorá vyjde exkluzívne pre Nintendo Switch 20. novembra, sa hráči budú môcť vrátiť do čias pred Veľkou kalamitou a zapojiť sa do epických bitiek na pozadí nezabudnuteľných miest kráľovstva Hyrule pred jeho zničením. V hre sa objavia známe tváre z hry The Legend of Zelda: V hre sa stretneme so známymi postavami zo série Hyrule Warriors

, ako sú Link, Zelda a ďalšie známe postavy, napríklad štyria šampióni, za ktorých bude možné hrať po prvýkrát v sérii Hyrule Warriors

Video Hyrule Warriors: Age of Calamity - Príbeh odohrávajúci sa 100 rokov pred Breath of the Wild, Eiji Aonuma, producent série The Legend of Zelda, a Yosuke Hayashi, producent Hyrule Warriors zo spoločnosti Koei Tecmo Games, hovoria o ceste k finálnej verzii hry Hyrule Warriors: Age of Calamity a predstavujú prvý herný trailer.

Hyrule Warriors: Age of Calamity ponúka akčnú hrateľnosť, ktorá môže hráčom pripadať podobná ako v hrách Hyrule Warriors a Fire Emblem Warriors. Hra sa zameriava na kombá a špeciálne schopnosti, je rýchla a strategická - ideálna pre hráčov, ktorí hľadajú intenzívnu, nepretržitú akciu spojenú s The Legend of Zelda: V tejto hre sa stretávame s témou, ktorá sa viaže k hre Zelda: Dech divočiny . Okrem toho hra podrobne opisuje príbeh udalostí, vzťahov a dramatických momentov Veľkej pohromy.

Hra Hyrule Warriors: Age of Calamity bola v mnohom inšpirovaná hrou TThe Legend of Zelda: Breath of the Wild - a to nielen vo vizuálnom štýle. V hre môžete hrať za niekoľko postáv z The Legend of Zelda: a Zeldu. Hráči budú nielen bojovať cez hordy nepriateľov, aby ubránili Hyrule, ale budú tiež riešiť hádanky, odomykať zbrane a zručnosti, vyrábať z nazbieraných materiálov, navštevovať obchody, nakupovať predmety a využívať sily Sheikah Slate, ktorú fanúšikovia poznajú z hry The Legend of Zelda:
V hre sa stretnete s hrou Breath of the Wild
.

Hráči, ktorí si hru predobjednajú v obchode Nintendo eShop, získajú Lucky Ladle, hernú zbraň pre Linka.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.