Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 10. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Najnovší prírastok do rodiny zariadení Nintendo Switch je dnes k dispozícii v obchodoch. Model Nintendo Switch - OLED má podobné celkové rozmery ako konzola Nintendo Switch, ale väčší, živý 7-palcový OLED displej s výraznými farbami a vysokým kontrastom. Táto nová konzola poskytuje hráčom ďalšie možnosti, ako si užiť rozsiahlu a stále rastúcu knižnicu hier pre Nintendo Switch, nech už si ju užijú akokoľvek a kdekoľvek.

Konzola Nintendo Switch - model OLED je vybavená nielen 7-palcovým OLED displejom, ale aj široko nastaviteľným stojanom pre stolový režim, novým dokom so sieťovým káblovým pripojením (LAN kábel sa predáva samostatne), 64 GB internej pamäte* a vylepšeným zvukom pre hranie v ručnom aj stolovom režime. Rovnako ako Nintendo Switch, aj model Nintendo Switch - OLED umožňuje hráčom hrať na televízore a zdieľať odnímateľné ovládače Joy-Con pre zábavu viacerých hráčov hneď po vybalení. A rovnako ako Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite, aj Nintendo Switch - OLED model si môžete vziať na cesty a užívať si jeho všestrannosť na hranie kdekoľvek.

Toto však nie je jediná novinka, ktorú dnes spoločnosť Nintendo uvádza na trh. Je tu aj ďalšia hra z legendárnej série Metroid, Metroid Dread. Metroid Dread je o intergalaktickej lovkyni odmien Samus Aran, ktorá sa vydáva na novú planétu, aby preskúmala záhadný signál. Metroid Dread uzatvára napínavý príbehový oblúk zameraný na zvláštne, vzájomne prepojené osudy Samus a Metroidov a môžu si ho rovnako užiť dlhoroční fanúšikovia aj nováčikovia série.

Metroid Dread je k dispozícii v obchodoch vo fyzickej podobe a v digitálnej podobe v obchode Nintendo eShop. Vydáva sa aj steelbook Metroid Dread: Special Edition. Táto edícia obsahuje hernú kartu, päť vysokokvalitných umeleckých kariet s kľúčovými umeleckými dielami pre každú 2D hru Metroid a 190-stranový artbook pokrývajúci všetkých päť epizód 2D ságy Metroid.

5. novembra sa objaví nová amiibo figúrka Samus v obleku Metroid Dread a amiibo figúrka E.M.M.I. Naskenovaním Samus amiibo získajú hráči aj extra zásobník energie, ktorý im zvýši zdravie o 100. Okrem toho je možné amiibo Samus naskenovať raz za deň, aby sa jej obnovilo zdravie. E.M.M.I. amiibo poskytne Samus zásobník rakiet Plus, ktorý zvýši kapacitu jej projektilov o 10. E.M.M.I. amiibo možno tiež preskenovať raz denne, aby si doplnila časť munície.

*Časť vnútornej pamäte je vyhradená na používanie systémom. Hráči môžu úložný priestor jednoducho rozšíriť pomocou kariet microSDXC až do veľkosti 2 TB (karty microSDXC sa predávajú samostatne).E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.