Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Skupina LEGO Group oznámila partnerstvo so spoločnosťou Nintendo, ktoré zmení spôsob, akým ľudia komunikujú so Super Mariom v reálnom svete a ako zažívajú skutočné stavanie LEGO®.

Obe spoločnosti zdieľajú vášeň pre inovácie a hru a ich spolupráca vedie k transformácii zážitku zo stavania LEGO®. To umožní úplne nový spôsob hrania inšpirovaný obľúbenou hernou ikonou Super Mario.

LEGO® Super Mario™ nie je videohra v pravom slova zmysle, ani tradičná stavebnica LEGO. V skutočnosti ide o úplne nový produktový rad, ktorý obsahuje interaktívnu postavičku LEGO Mario, ktorá zbiera mince v skutočných úrovniach zložených z kociek LEGO. Tento nový rad umožní deťom zažiť hravý svet Super Maria ako nikdy predtým. Super Mario ožije vo fyzickom svete LEGO a nové úrovne výziev a štýly hry budú súčasťou legendárnych stavebníc LEGO, s ktorými sa hrali celé generácie hráčov.

Oznámenie spolupráce bolo predstavené v spoločnom traileri:

V ňom môžeme vidieť prvé náznaky toho, čo môžu fanúšikovia očakávať, keď sa hra LEGO Super Mario objaví neskôr v tomto roku. Ukazuje tiež hráča, ktorý pomocou interaktívnej figúrky Maria zbiera mince v skutočnej hernej úrovni, ktorá bola vytvorená pomocou kociek LEGO.

"Sme nadšení, že môžeme priniesť Maria do reálneho sveta prostredníctvom interaktívnej a spoločenskej hry," hovorí Julia Goldin, marketingová riaditeľka, EVP, LEGO Group. "Vďaka tomuto zážitku pomôžeme miliónom detí, ktoré milujú Maria, hrať sa úplne novým spôsobom, v ktorom budú ovládať tvorbu a hranie svojej obľúbenej postavičky. Vďaka bezproblémovému zapojeniu najnovších technológií je hra LEGO Super Mario vysoko sociálnym, interaktívnym zážitkom, ktorý vyžaduje, aby ľudia spolupracovali."

"Vždy som bol fanúšikom produktov Lego, najmä kvôli spôsobu, akým učia deti využívať svoju predstavivosť," hovorí Takashi Tezuka, výkonný riaditeľ a producent hier v spoločnosti Nintendo. "Tento nový druh zábavy vznikol v spolupráci so skupinou LEGO Group, aby sa spojili dva rôzne štýly hry - jeden, v ktorom môžete stavať Mariov svet, a druhý, v ktorom sa hráte s Mariom vo vami vytvorenom svete."E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.