Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 6. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Mario Golf: Super Rush je návratom série Mario Golf s jej doteraz najrýchlejším pokračovaním. Hra vychádza dnes na Nintendo Switch a umožňuje hráčom pripojiť sa k množstvu hrdinov z Hubového kráľovstva v rôznych režimoch pre viacerých hráčov alebo hrať samostatne.

Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel uľahčuje hru novým hráčom aj skúseným profesionálom. Stačí len zamieriť, zvoliť si silu úderu a odpáliť loptičku. Zakrivenie úderu je účinná technika, ktorá pomáha vyhýbať sa nebezpečenstvám, točenie loptičky ovplyvňuje, ako sa loptička po dopade kotúľa. K dispozícii je niekoľko funkcií, ktoré vám pomôžu zdolať ihrisko, vrátane ukazovateľa úderu, ktorý sa prispôsobuje uhlu svahu, a skenovania, ktoré uľahčuje čítanie terénu. Navyše môžeš využiť pohybové ovládanie tak, že ovládač Joy-Con budeš držať ako golfovú palicu*.

Hráči si môžu vybrať zo 16 hrdinov z kráľovstva húb, z ktorých každý má rôzne silné stránky a vlastné špeciálne pohyby. Pauline, Chargin' Chuck a King Bob-omb sa v sérii objavia po prvýkrát. Hráči môžu vyraziť na ihrisko až s tromi ďalšími pretekármi v rôznych režimoch, a to lokálne aj online**. A vďaka výberu zo šiestich veľkolepých ihrísk, vrátane štandardných a ihrísk so špeciálnymi prekážkami, je každé kolo golfu iné. V tejto golfovej hre inšpirovanej Hríbovým kráľovstvom toho nájdete ešte oveľa viac. V budúcnosti budú vydané bezplatné aktualizácie hry, ktoré budú obsahovať ďalšie ihriská a hrateľné postavy.

K dispozícii je štandardný golf, ďalej dynamický režim Speed Golf, Battle Golf, zbesilý variant Speed Golfu, a príbehový režim Golf Adventure pripomínajúci RPG. V tomto režime môžu hráči prihlásiť svoju postavu Miu na tréning v prestížnom golfovom klube, kde sa z nej stane začiatočník až profesionál. Zároveň sa budú môcť porozprávať so známymi hrdinami z Mushroom Kingdom, naučiť sa od nich hrať a prijať najrôznejšie výzvy. Hráči si dokonca môžu svoju postavičku Mii a jej personalizované štatistiky preniesť aj do iných režimov.

*Ovládanie pohybom nie je možné používať počas režimu Golfové dobrodružstvo.
**Vyžaduje sa pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a akceptovať súvisiace dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenom online členstveE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.