Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 10. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Čas na párty! Mario Party Superstars, klasická kolekcia obsahujúca stolové hry Mario Party z Nintenda 64 a 100 minihier z celej série Mario Party, vychádza dnes pre Nintendo Switch.

Každá stolová hra bola prepracovaná pre Nintendo Switch a každá prichádza s vlastnými jedinečnými aktivitami. Hráči, ktorí si chcú len rýchlo zahrať minihry, sa môžu tešiť na Minigame Mountain, ktorá ponúka celkom sedem rôznych disciplín - Free Play, 2 vs 2 Co-op, Trio Challenge, Sports and Puzzles, Survival Game, Coin Battle a Daily Challenges.

Vďaka online*, hre pre jednu konzolu** alebo lokálnemu bezdrôtovému*** multiplayeru sa môžete jednoducho zabávať kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka online multiplayeru sa môže ktokoľvek pripojiť k rýchlej hre s priateľmi alebo sa dokonca zapojiť do maratónskeho zápasu na 30 ťahov. Pri samostatnej párty je možné náhodne súperiť s ostatnými hráčmi z celého sveta.

Pri hre s priateľmi môžu hráči používať nálepky na komunikáciu so svojimi spoločníkmi. A v režime stolovej hry môžete na začiatku každého ťahu použiť funkciu pauzy, aby ste si mohli ľahko urobiť prestávku a pokračovať v zábave neskôr.

*Vyžaduje sa pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a akceptovať súvisiace dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenom online členstve.

**Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča. Môžu byť potrebné ďalšie ovládače (predávané samostatne).

*** Lokálny bezdrôtový multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu hry pre každého hráča.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.