Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 1. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Počas livestreamu "Monster Hunter Digital Event" spoločnosť Capcom odhalila niekoľko noviniek o Monster Hunter Rise, novej hre z legendárnej a oceňovanej série RPG hier Monster Hunter. Hráči majú teraz jedinečnú príležitosť vyskúšať si bezplatné demo, ktoré je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom obchodu Nintendo eShop pre Nintendo Switch do konca tohto mesiaca. Nedočkaví lovci po celom svete tak majú prvú príležitosť ochutnať tento nový prírastok do legendárnej série videohier Monster Hunter.

V rámci online prenosu bol predstavený aj nový trailer, ktorý hráčom približuje hernú mechaniku "Wyvern Riding" a nové príšery, ktoré na nich v hre čakajú. Trailer tiež predstavuje jednu z herných lokalít - zamrznuté pláne. Monster Hunter Rise bude k dispozícii pre konzolu Nintendo Switch 26. marca 2021.

Bezplatná demoverzia Monster Hunter Rise, ktorá bude k dispozícii na stiahnutie do 31. januára 2021, ponúkne hráčom jedinečnú príležitosť vychutnať si prvé chvíle s novou hrou. Demo obsahuje niekoľko možností nastavenia lovu vrátane možnosti hrať offline* v režime pre jedného až štyroch hráčov alebo online** v režime pre viacerých hráčov s použitím všetkých 14 typov zbraní. V deme sú k dispozícii nasledujúce herné režimy a výzvy***:

- Tréning - Naučte sa základné princípy lovu príšer, zoznámte sa s novým herným mechanizmom "Wirebug" a osedlajte svojho Palamuta. Určené pre jedného hráča.
- Jazda na Wyverne - Vstúpte do arény a vyskúšajte si jazdu na Wyverne, nový herný prvok, ktorý lovcom umožňuje nasadnúť na príšery a ovládať ich po určitý čas. Určené pre jedného hráča.
- Úloha pre začiatočníkov: Great Izuchi - Ideálny vstup pre nováčikov alebo tých, ktorí si chcú oprášiť základy lovu. Určené pre sólo hru, lokálny a online multiplayer.
- Úloha pre mierne pokročilých: Mizutsune - Náročná výzva len pre skúsených hráčov. Určený pre sólo hru, lokálny a online multiplayer.

Na online streame sa objavila aj úplne nová ľadová príšera Goss Harag. Táto rozzúrená beštia sa potuluje po zasnežených pláňach a hľadá novú korisť, na ktorú by zaútočila svojimi ľadovými čepeľami. Domovom Goss Haraga sú Mrazivé ostrovy, zasnežená, vetrom ošľahaná krajina, kde sa v dávnych dobách liahli obrovskí draci a len tí najodvážnejší lovci sa im odvážili postaviť.

Monster Hunter Rise bude obsahovať oveľa viac klasických a fanúšikmi obľúbených príšer. Na hráčov budú čakať príšery ako Lagombi, Khezu, Great Baggi, Barioth, Mizutsune a Tigrex. Ďalšie príšery budú odhalené v nasledujúcich týždňoch.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.