Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 4. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Krásne ostrovy v regióne Lental sú pripravené na príchod fotografov túžiacich po dobrodružstve. Tréneri pokémonov sú pozvaní odhaliť tajomstvo fenoménu Illumina v hre New Pokémon Snap, ktorá je už k dispozícii pre konzoly Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite.

Zažite New Pokémon Snap: Ako začínajúci fotograf pokémonov prichádzate do regiónu Lental, aby ste sa zúčastnili výskumného programu pokémonov s expertom v tejto oblasti, profesorom Mirrorom a jeho asistentkou Ritou. Budeš pomáhať pri ekologických prieskumoch a fotografovať Pokémonov, ktorým sa darí v ich prirodzenom prostredí. V roveri NEO-ONE budete cestovať z ostrova na ostrov a pozorovať Pokémonov v ich bujnom prostredí.

  • Nový región na preskúmanie - Pri pozorovaní okolia urobte veľa fotografií, ktoré ukážete profesorovi Zrkadielku, aby ste si zvýšili úroveň výskumu pre každý predmet. Ako budeš vo výskume napredovať, budeš môcť navštíviť nové ostrovy v regióne Lental.
  • Rozšírte svoj výskum - Keď budete skúmať tajomný fenomén Illumina a budovať si vlastný Pokémoní fotodex, profesor Zrkadlo ohodnotí vašu úroveň fotografovania. Každému obrázku pridelí hviezdičkové hodnotenie od jednej do štyroch hviezdičiek podľa toho, ako výnimočné je správanie zachyteného pokémona. Celkové hodnotenie každej fotografie, ktoré je založené na takých detailoch, ako je póza Pokémona, jeho veľkosť, ktorým smerom sa otáča a pozícia na obrázku, bude vyjadrené farbou týchto hviezdičiek. Vyššie skóre ponúkne vzácnejšie farby. Takže keď uvidíte Pokémona robiť niečo zaujímavé, okamžite stlačte spúšť!
  • Nástroje, ktoré vám pomôžu pri fotografovaní - Váš výskumný fotoaparát nielen fotografuje, ale pomáha vám aj komunikovať a analyzovať údaje, ktoré sa vám počas výskumu určite budú hodiť. Analýzou okolia pomocou funkcie skenovania môžete odhaliť skrytých Pokémonov a lokalizovať blízke body záujmu. Niektorí Pokémoni môžu dokonca reagovať na zvuk a signál skenovania. Melódie prehrávané ďalšou špeciálnou funkciou fotoaparátu môžu tiež zobudiť spiaceho Pokémona alebo ho dokonca povzbudiť k tancu!
  • Interakcia s Pokémonmi novým spôsobom - Fluffruit je sladké, chutné ovocie, ktoré sa nachádza v oblasti Lental. Pokémoni ho úplne milujú a radi ho zjedia, keď ho hodíte do ich blízkosti. Fluffruit môžeš použiť aj na vylákanie Pokémona z úkrytu alebo na to, aby si ho presvedčil, aby sa presunul na iné miesto. Illumina orb je jedným z vynálezov profesora Zrkadla. Existuje niekoľko druhov a vyzerá to tak, že na každom ostrove budete používať iné varianty. Ak jednu z nich hodíte na pokémona alebo Crystabloom - kvetinu, ktorá rastie len v oblasti Lental - môžete sa stať svedkami javu Illumina na vlastnej koži. Keď sa zasiahnutý Pokémon dostane do takzvaného stavu Illumina, stimuluje sa jeho životná energia, čo môže vyvolať ďalšie špeciálne ekologické efekty.
  • Spojte sa s hráčmi z celého sveta - Prostredníctvom online ponuky hry sa môžete pochváliť fotografiami, ktoré ste nasnímali v hre, a súťažiť tak s hráčmi z celého sveta. Pomocou funkcií opätovného snímania a úprav fotografií môžete upraviť jas, rozostrenie a zväčšenie a pridať filtre, nálepky a ďalšie úpravy. Keď vaše nahrané fotografie uvidia ostatní hráči, budete získavať ďalšie a ďalšie sladké ocenenia! Takýmto spôsobom môžete chváliť aj fotografie iných ľudí, stačí stlačiť tlačidlo Sladké! a oceniť všetky úžasné zábery, ktoré vám padnú do oka.1

1Počas hrania online je potrebné pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiacu zmluvu. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.