Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 6. 2019, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nintendo zahájilo E3 2019 predstavením niekoľkých hier na Nintendo Switch s plánovaným dátumom vydania v roku 2019 a neskôr. Počas svojej prezentácie Nintendo Direct Nintendo odhalilo nové informácie o hrách Pokémon Sword, Pokémon Shield, Luigi's Mansion 3, The Legend of Zelda: Link's Awakening, MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order, Fire Emblem: Tri domy, Animal Crossing: New Horizons, ASTRAL CHAIN™ a Super Smash Bros. Ultimate.
Prezentácia Nintendo Direct odhalila aj pripravované hry pre Nintendo Switch Zaklínač 3: Divoký hon - kompletná edícia od CD PROJEKT RED, Temný kryštál:

: Age of Resistance Tactics od spoločností Netflix a EnMasse, CONTRA ROGUE CORPS od spoločnosti Konami a TRIALS OF MANA od spoločnosti SQUARE ENIX.

Nintendo sa tiež pochválilo dvoma novými bojovníkmi, ktorí sa pridali k Super Smash Bros. Ultimate prídu ako platený sťahovateľný obsah: sériový Hrdina DRAGON QUEST toto leto a Banjo-Kazooie na jeseň. Prezentácia Nintendo Direct sa skončila odhalením pokračovania hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ktorá je v súčasnosti vo vývoji pre konzolu Nintendo Switch.

Po prezentácii Nintendo pokračovalo segmentom Nintendo Treehouse: Live, ktorý ponúkol fanúšikom prvý živý pohľad na hranie nových Pokémon hier vo vývoji pre Nintendo Switch. Plánovaný dátum vydania týchto hier je 15. november. Nintendo Treehouse: Live, ktorý ponúka podrobný pohľad na hry pre Nintendo Switch z E3, pokračuje každodennými živými prenosmi vo štvrtok, v stredu a vo štvrtok so začiatkom o 18:00 CST. Po prvýkrát v histórii bude štvrtok celý venovaný nezávislým hrám, ktoré vychádzajú na Nintendo Switch.

 

 

Ďalšie podrobnosti oznámené počas prezentácie Nintendo Direct:

 • Táto rytmická akčná/dobrodružná hra sa odohráva vo svete Série The Legend of Zelda. Preskúmajte náhodne generovaný povrchový svet, ako aj kobky, ktoré sú pre každého hráča iné. Pokúste sa zachrániť Hyrule ako Link alebo princezná Zelda. K dispozícii máte predmety zo série The Legend of Zelda, ako aj kúzla a zbrane zo série Crypt of the NecroDancer. Legendárnych nepriateľov a bossov musia hráči "prekonať" v rytmickom boji tak, že budú držať čas s 25 remixovanými klasikami zo série The Legend of Zelda. Hra vychádza v obchode Nintendo eShop 13. júna večer.
 • Pridajte sa k Mariovi, Sonicovi a jeho priateľom na ich výprave za najväčším dobrodružstvom na Olympijských hrách Tokio 2020 od spoločnosti SEGA: Pridajte sa k Mariovi, Sonicovi a jeho priateľom na ich výprave za najväčším dobrodružstvom na Olympijských hrách Tokio 2020 exkluzívne na Nintendo Switch. Získajte zlato v akčných športových súťažiach, ktoré zahŕňajú štyri úplne nové disciplíny v Tokiu 2020 Skateboarding, Karate, Surfing a Športové lezenie spolu so širokým výberom klasických disciplín. Vydanie hry je naplánované na november.
 • The Dark Crystal: Očakávaný seriál spoločnosti Netflix The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics od spoločností Netflix a EnMasse: Pridajte sa k Mariovi, Sonicovi a jeho priateľom na ich výprave za najväčším dobrodružstvom na Olympijských hrách Tokio 2020 od spoločnosti SEGA: Pridajte sa k Mariovi, Sonicovi a jeho priateľom na ich výprave za najväčším dobrodružstvom na Olympijských hrách Tokio 2020 exkluzívne na Nintendo Switch. Získajte zlato v akčných športových súťažiach, ktoré zahŕňajú štyri úplne nové disciplíny v Tokiu 2020 Skateboarding, Karate, Surfing a Športové lezenie spolu so širokým výberom klasických disciplín. Vydanie hry je naplánované na november.
 • ">TRIALS of MANA by SQUARE ENIX: TRIALS of MANA je full HD remake tretieho dielu série Mana, ktorý pôvodne vyšiel v Japonsku pod názvom Seiken Densetsu 3. Hra je od základov prerobená v modernej 3D grafike. Vydanie hry je naplánované na začiatok roka 2020.
 • CONTRA ROGUE CORPS by Konami: CONTRA ROGUE CORPS je zbesilý titul, v ktorom beháte a strieľate v rýchlom, ultraagresívnom boji. Ponúka hru pre jedného aj viacerých hráčov**. CONTRA ROGUE CORPS je neuveriteľný herný zážitok, ktorý sa oplatí zažiť, či už sám alebo s priateľmi. Hra vychádza 26. septembra.
 • od Paradox and Romero Games: Empire of Sin vás zavedie do života bezohľadného zločinca z podsvetia Chicaga 20. rokov 20. storočia v období prohibície. Je na vás, aby ste sa vydieraním, vydieraním a vydieraním dostali na vrchol a urobili všetko pre to, aby ste tam zostali. Ponoríte sa do tejto hry inšpirovanej noirom s dôrazom na postavy s leskom a šarmom divokých 20. rokov minulého storočia. Všetko to však zažijete z realistickej stránky organizovaného zločinu. Vydanie hry je naplánované na jar 2020.
 • ">Resident Evil 5 od spoločnosti CAPCOM: Kým sa podarilo zničiť Umbrellu a jej úrodu smrtiacich vírusov a zabrániť ich šíreniu, objavila sa oveľa nebezpečnejšia hrozba. Kdesi v Afrike sa nevinní dedinčania menia na agresívne a znepokojujúce monštrá. Vďaka online* aj gaučovým kooperatívnym režimom hráči zažijú túto klasiku Resident Evil buď ako Chris Redfield, alebo jeho pomocník Sheva Alomar. Spolupracujte pri vyšetrovaní a zastavení dvojice zodpovednej za túto vírusovú epidémiu. Vydanie hry je naplánované na jeseň tohto roka.
 • Resident Evil 6 od spoločnosti CAPCOM: Hra Resident Evil 6, ktorá je kombináciou akčnej hry a survival hororu, prináša epický hororový zážitok. Obľúbené postavy série Resident Evil Leon S. Kennedy, Chris Redfield a Ada Wong spolu s nováčikmi série čelia globálnej hrozbe: vysoko nákazlivému vírusu C. Vydanie hry je naplánované na jeseň tohto roka.
 • Táto rytmická akčná/dobrodružná hra sa odohráva vo svete Collection of Mana prináša prvé tri tituly bohatej série Mana na Nintendo Switch v komplexnom balení. Kolekcia je nepostrádateľným balíkom pre nových fanúšikov, ktorí si chcú túto klasiku zahrať po prvýkrát, aj pre nostalgických hráčov, ktorí si chcú oživiť svoje príjemné spomienky a dobrodružstvá plné fantázie na cestách. Kolekcia sa začína predávať už dnes!
 • Resident Evil 6 od spoločnosti CAPCOM: Hra Resident Evil 6, ktorá je kombináciou akčnej hry a survival hororu, prináša epický hororový zážitok. Obľúbené postavy série

   

  Na ceste na Nintendo Switch sú hry tretích strán*** vrátane:

  • Dead by Daylight od Behaviour Interactive Inc. / Koch Media (jeseň)
  • Stranger Things 3: The Game od Netflix/BonusXP (4. júla)
  • Spyro Reignited Trilogy od Activision Publishing, Inc (3. septembra)
  • Just Dance 2020 od Ubisoft (5. novembra)
  • New Super Lucky's Tale od Playful Studios (jeseň)
  • Minecraft: Dungeons od Mojang Studios (leto 2020)
  • Ni No Kuni Remastered: Wrath of the White Witch od LEVEL-5 / Engine Software (september 20)
  • Catan od Asmodee Digital (20. júna)
  • The Sinking City od Frogwares (jeseň)
  • Alien: Isolation od SEGA Europe Limited (2019)
  • Hollow Knight: Silksong od Team Cherry (čoskoro)
  • FINAL FANTASY: Crystal Chronicles Remastered od SQUARE ENIX, Inc (v zime)
  • Dauntless od Phoenix Labs (koncom roka 2019)
  • Wolfenstein: Youngblood od Bethesda Softworks (26. júla)
  • DOOM Eternal od Bethesda Softworks (už čoskoro)
  • The Elder Scrolls: Blades od Bethesda Softworks (jeseň)

   

  Stránka spoločnosti Nintendo ponúka návštevníkom možnosť zažiť na vlastnej koži Pokémon Sword, Pokémon Shield, Luigi's Mansion 3 a The Legend of Zelda: Link's Awakening.

   

   

   

   

  Na oslavu E3 2019 ponúka Nintendo eShop zľavy na vybrané digitálne tituly. Od dnešného dňa od 19:00 do 18. júna do 23:59 CST je k dispozícii široký výber digitálnych titulov pre Nintendo Switch a Nintendo 3DS, vrátane nezávislých hier a diel od svetoznámych vydavateľov, so zľavami až do 50 %. Členovia My Nintendo získajú za oprávnené nákupy My Nintendo Points. Úplný zoznam zľavnených položiek nájdete na Nintendo eShope v časti vybrané konzoly alebo https://e3.nintendo.co.uk/sale.

  Ak chcete sledovať program Nintendo Treehouse: Live, ktorý podrobne predstavuje hry a poskytuje najnovšie informácie o účasti spoločnosti Nintendo na E3 2019, sledujte Stránku Nintendo of Europe E3 2019.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.