Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 8. 2019, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hernový veľtrh Gamescom dnes otvára svoje brány v nemeckom Kolíne nad Rýnom a fanúšikom na celom svete ponúka skvelú príležitosť bližšie sa zoznámiť s mnohými titulmi pre Nintendo Switch oznámenými na rok 2019 vďaka sérii videí Nintendo Presents v angličtine, ktoré budú zverejnené koncom tohto týždňa. Medzitým si návštevníci výstavy môžu pozrieť viac ako 20 pripravovaných titulov. Sú medzi nimi aj také, ktoré sa na Nintendo Switch dostanú úplne po prvýkrát.

Od 20. do 22. augusta na stránke Nintendo of Europe gamescom 2019 odborníci z Nintendo of Europe predvádzajú hranie celého radu titulov, ktoré vyjdú do konca roka 2019 a nasýtia každý typ hráčov. Úplný zoznam videí Nintendo Presents vyzerá takto:

 • Utorok 20. augusta:
 • Streda, 21. augusta:

   

  Predtým, ako uverejníme tieto videá, riaditeľ Pokémon Sword & Pokémon Shield Shigeru Ohmori z vydavateľstva GAME FREAK Publishing nám v krátkosti ponúka nový pohľad do regiónu Galar. Fanúšikovia si môžu pozrieť Správy Shigeru Ohmoriho z vydavateľstva GAME FREAK Publishing o Pokémon Sword a Pokémon Shield (gamescom 2019) na YouTube.

  Videá zverejnené počas týždňa si môžete pozrieť na webovej stránke Nintendo of Europe gamescom 2019 a na Twitter účte spoločnosti Nintendo.

  Fanúšikom kvalitnej súťažnej akcie odporúčame naladiť si YouTube kanál spoločnosti Nintendo UK. Vo štvrtok 22. augusta o 17.00 hod. stredoeurópskeho času sa na Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate - gamescom 2019 Invitational. Osem najlepších európskych hráčov bude súťažiť o špeciálnu cenu: nebudú chýbať víťazi online ankety Leon, Marc, Light a Skipper, ako aj Lancelot, Yetey, Iberyes a Sirjon, za ktorých hlasovali ich spoluhráči. Z týchto ôsmich skúsených bojovníkov budú môcť štyria odletieť do Japonska na Super Smash Bros. Ultimate World Challenge Cup, ktorý sa uskutoční 14. októbra na podujatí Nintendo Live v Kjóte. Na turnaji budú reprezentovať Európu proti kvalifikovaným tímom z Japonska a Severnej Ameriky, ale zahrajú si aj ako medzinárodný tím najlepších hráčov na špeciálnom gala turnaji.

  Tí, ktorí navštívia stánok spoločnosti Nintendo v hale 9, si môžu vyskúšať celý rad hier, ktoré prichádzajú na Nintendo Switch, vrátane:

  Na výstave gamescom si návštevníci budú môcť po prvýkrát zahrať aj nezávislé tituly na Nintendo Switch, vrátane niektorých zo včerajšej prezentácie Indie World. Medzi indie tituly, ktoré si môžete zahrať, patria:
  • KDE JE GOLF? (Triband)
  • The Touryst (Shin'en Multimedia)
  • Skellboy (Fabraz)
  • Trine 4: The Nightmare Prince (Frozenbyte)
  • Youropa (frecle)

  Nintendo tiež odhalilo nové informácie o pripravovanom obsahu pre MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order. Hráči si budú môcť vyskúšať, aké to je byť súčasťou mestskej občianskej hliadky v podobe Punishera, Bladea, Moon Knighta a Morbiusa. Títo rytieri Marvelu sa pridávajú k Aliancii a budú k dispozícii ako hrateľné postavy v časti DLC Pack 1 v rámci MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass, ktorý bude vydaný 30. septembra a obsahuje aj nový režim. V režime Gauntlet musia až štyria hráči* čo najrýchlejšie bojovať v sérii intenzívnych kooperatívnych výziev, aby dosiahli odmenu. Hráči zistia, ako dlho vydržia v režime Endurance, pokúsia sa umiestniť čo najvyššie v online rebríčku a objavia novú tajomnú lokalitu Infinity Rift. Okrem toho budú v hre vďaka sérii bezplatných aktualizácií k dispozícii alternatívne outfity pre všetky hrateľné postavy. S prvou aktualizáciou 30. augusta pribudnú nové outfity pre Spider-Mana, Hulka a Captain Marvel. Nedávno bola na júlovom Comic Cone v San Diegu oznámená bezplatná aktualizácia, ktorá 30. augusta prinesie do hry aj Cyclopsa a Colossusa ako úplne nové hrateľné postavy.

  Aby ste mohli počas týždňa gamescomu sledovať novinky a videá, založte si vo svojom prehliadači webovú stránku Nintendo of Europe gamescom 2019.

  Fanúšikovia objavia nové gameplaye mnohých už oznámených titulov, ktoré prídu na Nintendo Switch v roku 2019, prostredníctvom série videí v anglickom jazyku, ktoré budú zverejnené počas celého týždňa, zatiaľ čo návštevníci gamescomu si zahrajú viac ako 20 titulov v stánku Nintendo v hale 9.

  Súhrn aktivít na veľtrhu Gamescom:

  Dátum

  Udalosť

  Kde sa dá sledovať

  Utorok 20. augusta

  Nintendo predstavuje: Mario a Sonic na Olympijských hrách Tokio 2020

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  Nintendo predstavuje: ASTRAL CHAIN pod taktovkou Takahisa Taura

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  Streda, 21. augusta

  Nintendo predstavuje: DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition s autorom DRAGON QUEST Yuji Horii a producentom Hokuto Okamoto

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  Nintendo predstavuje: Luigi's Mansion 3

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  Nintendo predstavuje: The Legend of Zelda: Link's Awakening

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  štvrtok 22. augusta

  Nintendo predstavuje: Zaklínač 3: Divoký hon - kompletná edícia

  http://www.nintendo.co.uk/gamescom

  štvrtok 22. augusta o 17:00 hod. stredoeurópskeho času

  Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate - gamescom 2019 Invitational

  Kanál YouTube spoločnosti Nintendo UK

  Piatok 23. augusta o 17:00 SELČ

  Super Smash Bros. Ultimate European Team Cup German Qualifiers (vysielanie iba v nemčine)

  Nintendo Germany YouTube channel

  Sobota 24. augusta o 17:00 hod. stredoeurópskeho času

  Kvalifikačný turnaj majstrovstiev Európy v hre Splatoon 2 v Nemecku (vysielanie iba v nemčine)

  Nintendo Germany YouTube channelE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.