Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 1. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hráči v celej Európe budú mať možnosť zapojiť sa do lovu vo veľkom štýle 26. marca, keď sa začne predávať limitovaná edícia Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISETM Edition a nový ovládač Nintendo Switch Pro Controller MONSTER HUNTER RISETM Edition, ako aj samotná hra zo slávnej RPG série MONSTER HUNTER RISE od spoločnosti Capcom pre Nintendo Switch.

Nintendo Switch MONSTER HUNTER RISE Edition obsahuje vyobrazenie Magnamala, jedného z najikonickejších herných monštier, v spojení s ďalším jedinečným dizajnom s motívom MONSTER HUNTER RISE, ktorý zdobí konzolu aj oba ovládače Joy-Con. Edícia obsahuje aj digitálny kód na stiahnutie hry MONSTER HUNTER RISE vrátane DLC Deluxe Kit* a ďalšieho bonusového obsahu**. Ovládač Nintendo Switch Pro Controller MONSTER HUNTER RISE Edition sa predáva samostatne a je tiež vybavený dizajnom Magnamala.

Hráči si stále môžu vyskúšať bezplatnú demoverziu hry MONSTER HUNTER RISE, ktorá je k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop pre Nintendo Switch do 31. januára. V deme sa hráči môžu tešiť na 4 výzvy, nové herné mechaniky Wirebug a Wyvern Riding, ako aj 14 rôznych typov zbraní. Demo prináša niekoľko možností nastavenia lovu vrátane možnosti hrať offline v režime pre jedného až 4 hráčov alebo online v režime pre viacerých hráčov.***

*Deluxe Kit DLC obsahuje tieto digitálne položky: sadu brnenia "Kamurai" Hunter, časť brnenia "Shuriken Collar" pre Palamuta, časť brnenia "Fish Collar" pre Palica, gestá (4 skoky), sadu samurajských póz, kresbu tváre Kabuki, účes "Izuchi Tail".

**Bonusový obsah obsahuje: brnenie kostýmu Palamute Retriever, brnenie kostýmu Palico Lesná mačka a Talisman pre nováčikov.

***Lokálny multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu hru na hráča. Počas online hrania je potrebné internetové pripojenie. Na používanie online služieb sa vyžaduje prihlásenie do účtu Nintendo a súhlas s platnými podmienkami služby. Platí Zmluva o zabezpečení účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.