Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Keď sa lúky s príchodom jari začínajú zelenať, do Európy prichádza dokonalý spoločník na hranie hier z vrecka. Nová farebná verzia konzoly Nintendo Switch Lite bude uvedená na trh 24. apríla. Predstavujeme vám konzolu Nintendo Switch Lite v koralovej farbe.

Aktuálny rad konzol Nintendo Switch Lite obsahuje tri rôzne farebné varianty - žltú, tyrkysovú a sivú. Rovnako ako ony, aj nová koralová verzia je určená na hranie z ruky, vďaka čomu si hráči môžu vziať svoju rozsiahlu knižnicu hier všetkých typov a žánrov kamkoľvek so sebou. Príkladom sú hry ako The Legend of Zelda: Link's Awakening, v ktorej preskúmate tajomný svet so živými postavami a dungeonmi plnými hádaniek; Pokémon Sword; a Animal Crossing: New Horizons, kde cestuješ na opustený ostrov, aby si si vybudoval raj pre svoj vysnívaný život.

Nintendo Switch Lite je zariadenie určené na hranie hier z ruky, má integrované ovládacie prvky a hoci je o niečo menšie ako základná verzia konzoly Nintendo Switch, stále si môžete zahrať všetky tituly z rozsiahlej knižnice Nintendo Switch, ktoré podporujú handheldový režim. Viac informácií nájdete na Nintendo Switch.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.