Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 3. 2019, Nintendo, Nintendo Labo, Switch, Tlačové správy
 

Vstúp do novej dimenzie Nintendo Labo s novou sadou Nintendo Labo: VR Kit, ktorá príde na Nintendo Switch 12. apríla. Nová súprava kombinuje inovatívnu fyzickú a digitálnu hru Nintendo Labo so základnou technológiou VR a vytvára jednoduchý zážitok z virtuálnej reality, ktorý môžu zdieľať deti aj rodiny.

Nintendo Labo: VR Kit je štvrtou sadou zo série Nintendo Labo, ktorá poskytuje nástroje na stavbu DIY kartónových výtvorov s názvom Toy-Con. S týmito výtvormi si môžete zahrať niekoľko rôznych hier a zistiť, ako ich Nintendo Switch oživuje. Nintendo Labo: VR Kit obsahuje šesť nových Toy-Con výtvorov vrátane VR Goggles, ktoré v kombinácii s ostatnými výtvormi vyzývajú hráčov, aby používali prirodzené pohyby a gestá na interakciu s herným svetom a posunuli zážitok z Nintendo Labo na novú úroveň. Zastavte inváziu mimozemšťanov s Toy-Con Blasterom, navštívte farebný oceán a zachyťte podmorský život s Toy-Con kamerou a oveľa viac!

Nintendo Labo: VR Kit nabáda k zdieľaniu Toy-Con výtvorov v skupine ľudí, takže sa do zábavy môžu zapojiť všetci v miestnosti. Aby hráči mohli spoločne objavovať skvelé zážitky, stačí pripojiť konzolu Nintendo Switch k okuliarom Toy-Con VR Goggles a podržať ich pred očami, aby ste mohli hrať rôzne hry a zažívať rôzne zážitky. Nie je potrebný žiadny remienok na hlavu.

Súprava Nintendo Labo: VR Kit sa bude predávať v dvoch variantoch: jeden bude obsahovať všetky výtvory Toy-Con a druhý, menší, ktorý bude obsahovať výber niekoľkých projektov:

  • Nintendo Labo: VR Kit: Nintendo Labo VR Kit obsahuje softvér pre Nintendo Switch a materiály na zostavenie všetkých šiestich projektov Toy-Con - Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. Okrem toho je tu aj držiak na obrazovku a bezpečnostný kryt*. Táto súprava je dobrou voľbou pre deti a rodiny, ktoré sa chcú naplno ponoriť do virtuálnej reality.
  • Nintendo Labo: VR Kit - Starter Set + Blaster: Štartovacia súprava obsahuje softvér Nintendo Switch a komponenty potrebné na zostavenie okuliarov Toy-Con VR Goggles a Toy-Con Blaster, navyše držiak na obrazovku a bezpečnostný kryt. Štartovacia sada je skvelým úvodom do sveta Nintendo Labo VR.

Majitelia štartovacej sady si môžu zakúpiť voliteľné rozšírenia pre nové zážitky:

  • Nintendo Labo: VR Kit - Rozširujúca sada 1**: Rozširujúca sada 1 obsahuje Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera.
  • Nintendo Labo: VR Kit - Expansion Set 2**: Expansion Set 2 obsahuje Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Bird.

S Nintendo Labo: VR Kit sa vracia režim Toy-Con Garage, ktorý ponúka základné programovacie nástroje na vytváranie vlastných Toy-Con výtvorov a je súčasťou každého Nintendo Labo softvéru. Ďalšie podrobnosti o zážitkoch, ktoré Nintendo Labo: VR Kit poskytne, budú odhalené v budúcnosti. Nintendo Labo: VR Kit - Starter Set + Blaster a kompletný Nintendo Labo: VR Kit budú k dispozícii 12. apríla. Viac informácií o Nintendo Labo: VR Kit nájdete na https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Labo/Nintendo-Labo-1328637.html?page=vr.

Priprav sa na stavanie,hranie a objavovanie úplne novým spôsobom s Nintendo Labo: VR Kit, ktorý prichádza na Nintendo Switch 12. apríla. Nintendo Labo: VR Kit bude k dispozícii v dvoch variantoch - Nintendo Labo: VR Kit a Nintendo Labo: VR Kit - Starter Set + Blaster. Majitelia Starter Setu si budú môcť zakúpiť dva Expansion Sety s ďalšími výtvormi, ktoré im rozšíria ich zážitok.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.