Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 5. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

S hrou Mario Golf: Super Rush sa séria Mario Golf vracia vo svojom doteraz najrýchlejšom pokračovaní. Hráči sa môžu pripojiť k postavičkám z Hubového kráľovstva v rôznych multiplayerových alebo sólo režimoch, keď hra vyjde na Nintendo Switch 25. júna 2021. Najnovší trailer odhaľuje pestrú súpisku postáv, nový režim, rôzne ihriská a ďalšie detaily hrateľnosti.

Najdôležitejšie funkcie hry:

 • Rôzne herné štýly:
  • Jednoduché používanie: Jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel uľahčuje hru nováčikom aj skúseným profesionálom. Stačí zamieriť, zvoliť silu úderu a loptička poletí. A keď ovládač Joy-Con držíte ako golfovú palicu, môžete využiť pohybové ovládanie*.
  • Užitočné nástroje: Zakrivenie úderu je účinná technika, ktorá ti pomôže vyhnúť sa nebezpečenstvu, otáčanie loptičky ovplyvňuje, ako sa loptička po dopade kotúľa. K dispozícii je niekoľko funkcií, ktoré vám pomôžu zdolať ihrisko, vrátane ukazovateľa úderu, ktorý sa prispôsobuje uhlu svahu, a skenovania, ktoré uľahčuje čítanie terénu.
 • Známe tváre a hranie s rodinou a priateľmi: Hráči si môžu vybrať zo zoznamu 16 postáv z kráľovstva húb, z ktorých každá má iné silné stránky a vlastné jedinečné špeciálne pohyby. Pauline, Chargin' Chuck a King Bob-omb sa v sérii objavujú vôbec po prvýkrát. Hráči môžu na ihrisku súťažiť až s tromi ďalšími pretekármi, a to lokálne aj online**, v rôznych režimoch.
 • Rôzne trate: Od klasických tratí až po trate so špeciálnymi nebezpečenstvami - každé kolo bude iné. Môžete si vybrať zo šiestich rôznych úžasných lokalít.
 • Rôzne režimy:
  • Rýchly golf: V novom režime Speed Golf hráči jednotlivo odpalujú a pretekajú po ihrisku, aby ako prví dostali loptičku do jamky. Pri šprinte za loptičkou je dôležité zbierať predmety, aby ste získali výdrž a vyhli sa rôznym prekážkam. Hráči môžu používať aj špeciálne skoky a údery, aby zvrátili víťazstvo vo svoj prospech.
  • Battle Golf: V režime Battle Golf - bláznivejšom taktickom variante Speed Golfu - sa hrá na deviatich jamkách súčasne. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý trafí tri jamky, takže je veľmi dôležité udržať si náskok pred súpermi, inak riskujete prehru.
  • Standardný golf: V tomto režime sa počíta každý úder a vyhráva najnižšie skóre.
  • Golfové dobrodružstvo: Sóloví hráči môžu svoju Mii postavičku prihlásiť do golfového tréningu v prestížnom golfovom klube a pracovať na tom, aby sa stali začínajúcimi profesionálmi. Vďaka interakcii so známymi postavičkami z kráľovstva húb sa môžu naučiť hrať a čeliť rôznym výzvam. Získavanie skúseností im umožňuje zvyšovať úroveň svojej postavy, čo sa im hodí v režimoch pre viacerých hráčov.

*Ovládanie pohybom nie je možné používať počas režimu golfového dobrodružstva.
**Pri online hraní je potrebné pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a akceptovať príslušné dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.