Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 10. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nová hra Mario Kart Live: Home Circuit, ktorá bola predstavená v rámci Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct - 3.9.2020, sľubuje úplne nový zážitok z Mario Kart pre úplných nováčikov aj skúsených jazdcov. Na konzolu Nintendo Switch vyjde 16. októbra, ale už teraz vám nový Mario Kart Live: Home Circuit - Launch Trailer poskytne podrobnejší pohľad na to, čo vás čaká.

Mario Kart Live: Home Circuit, vytvorená spoločnosťou Nintendo v spolupráci s Velan Studios, využíva technológiu rozšírenej reality na preklenutie priepasti medzi virtuálnym svetom Mario Kart a reálnym svetom vašej obývačky, čím oživuje rýchle a frenetické preteky v Hubovom kráľovstve. Viac informácií o vývoji hry Mario Kart Live: Home Circuit sa dozviete v novom videu Mario Kart Live: Home Circuit - správa od vývojára Velan Studios.

Mario Kart Live: Home Circuit obsahuje všetko, čo majitelia konzoly Nintendo Switch potrebujú na hranie hry: jedno auto - s postavičkou Maria alebo Luigiho na mieste vodiča v závislosti od výberu sady - plus 4 brány, 2 značky v tvare šípok, ktoré možno použiť na vylepšenie tratí, a USB kábel na nabíjanie auta. Samotná hra bude k dispozícii ako bezplatne stiahnuteľný obsah z digitálneho obchodu Nintendo eShop, ktorý sa po stiahnutí automaticky synchronizuje s fyzickým autíčkom*

Pripravte sa na hru, umiestnite 4 brány naprieč obývačkou a potom cez každú z nich prejdite a vytvorte plán trasy. Buďte kreatívni a vytvorte množstvo rôznych trás - od najjednoduchších až po zložité trasy plné zákrut. Odporúčaný priestor na hranie je minimálne 3,5 × 3 m, ale akákoľvek obývacia izba, veľká alebo malá, sa môže premeniť na jedinečný svet Mario Kart s nespočetným množstvom možných trás a kombinácií - aj v tom najmenšom priestore. Po nastavení trasy je čas vyraziť a vrhnúť sa do pretekov!

Hlavným režimom hry Mario Kart Live: Home Circuit je Grand Prix, v ktorom sa hráči stretávajú s Koopalingmi na celkom 24 rôznych tratiach. V každom zo závodov budú prvky známe zo série Mario Kart priamo ovplyvňovať správanie vozidla, čím sa frenetická zábava v hre Mario Kart dostane do úplne novej dimenzie. Zahryznutie do hríbika dodá autu príval rýchlosti, zatiaľ čo náraz do červenej škrupiny spôsobí jeho spomalenie. Na hráča čaká množstvo známych predmetov zo série Mario Kart, ako sú klzké banánové šupky, atramentom striekajúce blany, a dokonca aj Bullet Bills, ktoré umožnia autu pretekať vysokou rýchlosťou. Rôzne tematické prostredia, ako napríklad podmorský, vulkanický a retro svet, ešte viac spestria hranie a ponúknu ďalšie herné nebezpečenstvá a možnosti, ktoré budú mať vplyv na auto v reálnom svete. Zbieraním herných mincí sa odomknú možnosti prispôsobenia, ktoré hráčom umožnia ľubovoľne upravovať svoj vzhľad na obrazovke pomocou kostýmov a rôznych typov vozidiel. Podobne ako v hre Mario Kart 8 Deluxe je k dispozícii aj možnosť využiť asistenta riadenia, ktorý pomôže najmä mladším a menej skúseným hráčom s ovládaním ich vozidiel.

Okrem režimu Grand Prix ponúka hra Mario Kart Live: Home Circuit aj ďalšie herné režimy, ako napríklad:

  • Custom Race: Tento režim dáva hráčom ešte väčší priestor pre kreativitu a umožňuje im navrhnúť nielen fyzickú podobu trate, ale aj pridať rôzne nebezpečenstvá, predmety a mnoho ďalšieho, aby ich výtvory boli skutočne jedinečné.
  • Čas Trial: Hráči si vytvoria trať a potom pretekajú o najlepší čas, aby prekonali svoje najlepšie skóre, alebo majú možnosť odovzdať ovládač inému hráčovi a súťažiť proti sebe s jednou konzolou Nintendo Switch a jednou kópiou hry Mario Kart Live: Home Circuit.
  • Režim Zrkadlo: Pre tých, ktorí hľadajú skutočnú výzvu, je tu režim Zrkadlo, ktorý umožňuje hrať všetky trate Grand Prix v zrkadlovom zobrazení. Z ľavej zákruty sa stane pravá zákruta a všetko známe sa zrazu stane neznámym.

S viacerými konzolami Nintendo Switch a viacerými kópiami hry Mario Kart Live: Home Circuit môžu proti sebe nastúpiť až 4 hráči** v režimoch Grand Prix alebo Custom Race. Vďaka rôznym spôsobom hrania a možnosti zakomponovať nábytok, hračky a ďalšie predmety do vytvorenia jedinečných domácich pretekárskych tratí prináša hra Mario Kart Live: Home Circuit svet možností pre nápaditých pretekárov všetkých vekových kategórií.

*Vyžaduje sa pripojenie k internetu.

** Na hru pre jedného hráča je potrebná jedna konzola Nintendo Switch a jedna kópia hry Mario Kart Live: Home Circuit.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.