Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 1. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

V priebehu 35-ročnej histórie hry Super Mario Bros. fanúšikovia nespočetne veľakrát sledovali, ako Mario mení svoju podobu - možno si spomínate na Ohnivého Maria, Tanooki, Včelieho Maria a mnohé ďalšie podoby. Tentoraz na seba Mario berie podobu nebojácnej mačky. A rozhodne bude potrebovať všetku vašu pomoc - pretože Bowser dosiahol gigantických rozmerov a úplne sa vymkol spod kontroly!

Pozrite si nový trailer Pozrite sa na silu Bowserovej zúrivosti! (Nintendo Switch), ktorý obsahuje doteraz nevidené zábery z hry, a zistite, aké nové hrozby na vás čakajú. Hra Super Mario 3D World + Bowser's Fury bude v predaji od 12. februára 2021 na Nintendo Switch.

Nintendo tiež odhalilo novú edíciu konzoly Nintendo Switch - Mario Red & Blue Edition - vo výraznej červenej a modrej farebnej schéme vzdávajúcej hold ikonickému oblečeniu Maria. Táto špeciálna edícia bude dostupná u vybraných predajcov od 12. februára 2021. Edícia obsahuje pár červených Joy-Con ovládačov s modrými remienkami, modrý Joy-Con grip a dock a konzolu Nintendo Switch v červenej farbe - vôbec prvýkrát tak budú môcť hráči získať systém Nintendo Switch v inej, novej farbe. Balenie obsahuje aj štylizované puzdro Mario Red & Blue Edition Carrying Case a ochranný kryt obrazovky navrhnutý tak, aby chránil obrazovku konzoly pri cestovaní cez zakrivené potrubia alebo kdekoľvek, kam sa vydáte na svoje dobrodružstvá.

Niektorí hráči si možno spomenú na pôvodný Super Mario 3D World pre Wii U. Nový Super Mario 3D World + Bowser's Fury na Nintendo Switch ponúkne v porovnaní s pôvodným vydaním množstvo nového herného obsahu. V hre Super Mario 3D World sa hráči vydajú na dobrodružstvá naprieč farebnými svetmi s priateľmi a rodinou. Hra ponúkne online* a lokálne** kooperatívne režimy až pre 4 hráčov, ktorí budú môcť hrať za Maria, Luigiho, Peach alebo Toada.

Krem samotnej hry sa hráči môžu tešiť aj na nové figúrky amiibo - Cat Mario a Cat Peach, Cat Mario a Peach - ktoré budú k dispozícii samostatne u vybraných predajcov. Obe figúrky prinesú herné vylepšenia pre hru Super Mario 3D World + Bowser's Fury.

Pri nových podrobnostiach o dobrodružstvách, ktoré na hráčov čakajú v hre Bowser's Fury, spoločnosť Nintendo oznámila aj špeciálnu udalosť v hre - Super Mario Bros. 35 World Count Challenge. Počas tejto výzvy budú mať hráči na celom svete za úlohu splniť vybrané úlohy v stanovenom časovom limite. Členstvo Nintendo Switch Online ponúkne prístup do súťažného online bojového režimu hry Super Mario Bros. 35. Hráči, ktorí si chcú otestovať svoje mariovské schopnosti, sa môžu zúčastniť jednej z troch online akcií Super Mario Bros. 35 World Count Challenge, ktoré sa uskutočnia v priebehu januára, februára a marca.

V prvom - januárovom - kole budú mať hráči z celého sveta za úlohu spojiť svoje sily a v čase od 19. januára 8:00 do 26. januára 19:59 spoločne zdolať 3,5 milióna Bowserov. Hráči budú čeliť 2 typom výziev - klasickému bojovému režimu pre 35 hráčov a špeciálnemu bojovému režimu, ktorý ponúkne ďalšie možnosti, ako zdolať Bowsera.

Ak hráči na celom svete počas tejto udalosti prekročia hranicu 3,5 milióna porazených Bowserov, potom každý jednotlivý hráč, ktorý porazí aspoň jedného Bowsera, získa ako odmenu 350 platinových bodov. *** Tieto body potom môže hráč použiť na získanie odmeny podľa vlastného výberu, ktorá je k dispozícii prostredníctvom vernostného programu My Nintendo. Ďalšie informácie týkajúce sa udalostí, ktoré sa uskutočnia vo februári a marci, budú oznámené čoskoro.

*Počas online hrania je potrebné pripojenie k internetu. Na využívanie online služieb je potrebné prihlásenie do Nintendo účtu a súhlas s platnými podmienkami služby. Platí Zmluva o zabezpečení účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenej členskej službe.
**Pre hru viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo. Predávajú sa samostatne.
***Na získanie platinových bodov je potrebný súhlas hráča so zaslaním výsledkov hry Super Mario Bros. 35 spoločnosti Nintendo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.