Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 2. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Pridaj sa k Mariovi, Luigimu, princeznej Peach a Toadovi na ich výprave za záchranou kráľovstva Sprixia v hre Super Mario 3D World + Bowser's Fury, ktorá dnes vychádza na Nintendo Switch. Osloboďte princeznú Sprixie a jej spoločníkov vo vylepšenej verzii titulu Super Mario 3D World a spojte sa s najnepravdepodobnejším spojencom - Bowserom Jr. v úplne novom dobrodružstve Bowser's Fury.

V hre Mario 3D World sa hráči vydávajú na dobrodružnú výpravu po pestrofarebných úrovniach. Môžu si ich užiť sami alebo s priateľmi a rodinou v lokálnej* a online kooperácii až so štyrmi hráčmi. Každý hráč sa môže ujať inej postavy - Maria, Luigiho, Peach alebo Toada. Všetky postavy ponúkajú odlišný štýl hrania, takže si nájdite tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Používajte špeciálne predmety, ako sú Super Bell a Double Cherry, na prenasledovanie Bowsera a jeho pomocníkov. Vracajú sa aj pečiatky, ktoré v hre Super Mario 3D World + Bowser's Fury získavajú nové využitie vďaka režimu snímok. Nastavte dokonalý záber, ozdobte ho pečiatkami, ktoré ste získali počas hrania hry Super Mario 3D World, a povedzte sýr! Do predaja sa dnes dostáva aj nové dvojité balenie figúrok amiibo Cat Mario a Cat Peach.*** Cat Mario poskytuje hráčom možnosť premeniť sa na nesmrteľného bieleho kocúra, zatiaľ čo Cat Peach ponúkne hráčom náhodné množstvo power-upov.

V novom hernom režime Bowser's Fury sa hráč môže voľne pohybovať v otvorenom svete, pričom jediný spôsob, ako zastaviť Bowsera, je spojiť sa s jeho synom Bowserom Jr. S Mariom budete behať, skákať po súostroví a zbierať tajomné mačacie lesky. Je to jediný spôsob, ako sa postaviť samotnému Bowserovi. Ten sa môže kedykoľvek vynoriť z vody. Na dobrodružstvo však nemusíte byť sami, stačí odovzdať ovládač Joy-Con** kamarátovi a hrať v lokálnej kooperácii, pričom jeden hráč sa ujme Bowsera Jr. a pomáha Mariovi v jeho love na Cat Shines.

*Pri online hraní je potrebné pripojenie k internetu. Na používanie online služieb je potrebné prihlásenie do Nintendo účtu a súhlas s platnými podmienkami služby. Platí Zmluva o zabezpečení účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenej členskej službe.

** Pre hru viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo. Predávajú sa samostatne.

***Predáva sa samostatne.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.