Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 7. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Papier Mario: The Origami King prináša komediálny zážitok plný hádaniek, strategických súbojov, bizarných postáv a jedinečnej grafiky. Kráľ Olly uniesol hrad princeznej Peach s diabolským úmyslom zložiť svet do origami v hre Paper Mario: Nintendo Switch. Našťastie Mario ovláda mocné papierové techniky, ktoré by mohli tieto plány prekaziť. Snaha rozmotať zámok z obrovských stúh, ktoré ho zväzujú, prinúti Maria vydať sa na cestu naprieč rozľahlými krajinami plnými prekvapení. Rozbúrené vlny, starobylé ruiny, sídlo nindžov či oáza v púšti plná napätia a akcie. Pozrite si prehľadový trailer Zoznámte sa podrobne s hrou Paper Mario: (Nintendo Switch) na oficiálnom YouTube kanáli spoločnosti Nintendo UK. Hru si môžete zakúpiť na Nintendo eShope alebo v bežnom obchode už dnes.

Paper Mario: Pário Mario: The Origami King prichádza s úplne novým kruhovým bojovým systémom, ktorý si vyžaduje stratégiu a rýchlu myseľ. Odhadzuj nepriateľov vo svoj prospech a zvyšuj tak poškodenie svojho útoku. Rozhodovanie o tom, kedy rozdupať nepriateľov Mariovými topánkami, kedy ich udrieť kladivom a kedy strategicky použiť útok alebo liečivý predmet, dá nejednému hráčovi zabrať. Keď si Mario nevymieňa päste v ringu, hľadá skryté predmety, zasypáva priepasti konfetami, zachraňuje hromady stratených ropušníc, získava odmeny v minihrách a užíva si hojnosť tajomstiev a pokladov, kde sa len dá.

Papierový Mario: The Origami King je teraz k dispozícii na zakúpenie v Nintendo eShop alebo v bežnom obchode. Pri takom množstve titulov, ktoré vychádzajú na Nintendo Switch, sa vám môže hodiť funkcia zoznamu želaní na Nintendo eShope, ktorá je teraz pre väčšie pohodlie dostupná aj na oficiálnej webovej stránke Nintenda. Viac informácií o tejto funkcii nájdete na Nintendo Switch Wish List.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.