Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 12. 2019, Hry, Nintendo, Switch
 

Rok 2019 bol plný skvelých hier, ale nadchádzajúci rok sľubuje ešte väčšiu ponuku kvalitných titulov. Niektoré z nich prídu už čoskoro, takže v našom nadchádzajúcom prehľade sa zameriame na najzaujímavejšie hry, ktoré môžeme očakávať na Nintendo Switch v januári, februári a marci 2020.

Dr Kawashima's Brain Training pre Nintendo Switch - Trénuj a cvič svoj mozog v novej hre zo série, ktorá sa prvýkrát objavila na Nintendo DS už v roku 2006. Nový diel prichádza exkluzívne na Nintendo Switch a ponúkne pôvodné tréningy, ako aj množstvo nových výziev. Zapojiť sa budú môcť aj vaši priatelia. Titul vyjde 3. januára.

Tokyo Mirage Sessions♯FE Encore - Preneste sa do japonského hlavného mesta v remaku titulu Tokyo Mirage Sessions ♯FE Encore. Spája v sebe svety značiek Shin Megami Tensei a Fire Emblem a transformuje ich do originálneho RPG, ktoré ponúka jedinečný bojový systém a napínavý príbeh. Pôvodná hra predtým vyšla na Nintendo Wii U a teraz si ju budete môcť vychutnať na Nintendo Switch. A to už 17. januára.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Remastered Edition - Jedna z najznámejších japonských franšíz - Final Fantasy - prichádza na Nintendo Switch s ďalším dielom. Final Fantasy Crystal Chronicles. Už 23. januára sa so svojou skupinou bojovníkov vydáš na veľkolepé dobrodružstvo, aby si zachránil svet.

Snack World: The Dungeon Crawl - Gold - Užite si Valentína v spoločnosti Nintenda Switch a hry Snack World: The Dungeon Crawl - Gold. V nej sa vydáte na cestu za pokladom a zároveň sa budete snažiť pomstiť za zničenie vašej dediny na zlom sultánovi Vinegarovi. Táto roguelike RPG hra vychádza 14. februára.

Darksiders Genesis - Nový diel série Darksiders s podtitulom Genesis vyjde aj na Nintendo Switch na Valentína, 14. februára. V ňom bude tvojou úlohou prebojovať sa do pekla a pomôcť štvrtému jazdcovi apokalypsy, Strifeovi, na jeho nebezpečnej ceste. Na ceste vám pomôže pestrý RPG systém, navyše sa môžete spoľahnúť na pomoc svojho brata Wareho, pričom každý zo súrodencov ovláda inú silu. Zatiaľ čo Strife používa strelné zbrane, War dáva prednosť meču. Titul môžete hrať aj kooperatívne so svojím partnerom.

Devil May Cry 3: Special Edition - Ďalším slávnym remakom, ktorý prichádza na Nintendo Switch, je Devil May Cry 3: Special Edition. Pôvodná hra dorazí vo vylepšenej podobe 20. februára a fanúšikovia môžu očakávať množstvo zbesilej akcie, ako aj slávnu hlavnú postavu Danteho.

Two Point Hospital - Duchovný nástupca legendárnej stratégie Theme Hospital príde aj na Nintendo Switch. Postavte si vlastné nemocnice a starajte sa o pacientov, ale nečakajte tradičné choroby. Či už ide o klauniádu alebo žiarovku namiesto hlavy, bude na vás, aby ste sa o svojich pacientov postarali k ich spokojnosti. Dátum vydania je stanovený na 25. februára.

Animal Crossing: New Horizons- Populárna séria Animal Crossing sa vracia vo veľkom štýle. V novom dieli New Horizons sa ocitnete na opustenom ostrove, a to iba v stane. Je na vás, aby ste preskúmali prostredie, vyrábali predmety, budovali osady a stali sa tým, kto spojí komunitu. To všetko zvládnete spolu s priateľmi v kooperácii, ktorá ponúkne podporu štyroch hráčov lokálne a až ôsmich v online multiplayeri. Animal Crossing: New Horizons vyjde exkluzívne na Nintendo Switch 20. marca.

Doom 64 - Ťažko by ste našli legendárnejšiu sériu, než je strieľačka DOOM. Bojuj s démonmi a vychutnaj si slávny titul, ktorý pôvodne vyšiel na Nintendo 64 v roku 1997. Teraz sa 20. marca vracia na Nintendo Switch v ešte lepšej podobe.

Zombie Army Trilogy - Britské štúdio Rebellion uvedie svoju hru Zombie Army Trilogy na Nintendo Switch v prvých mesiacoch roka 2020. Zavedie vás do obdobia konca druhej svetovej vojny, keď poslednou snahou nacistického Nemecka zvrátiť výsledok konfliktu je povolanie hord nemŕtvych bojovníkov. Bude na tebe, aby si sa s touto hrozbou vysporiadal v troch kampaniach, a pritom si užil veľa zábavy pri streľbe so známym ostreľovačom Karlom Fairburnom.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.