Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 6. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Čoskoro budú môcť hráči skočiť do vody vo vlastnom vysnívanom ostrovnom raji. Množstvo nových, bezplatných* aktualizácií pre hru Animal Crossing: New Horizons, ktorá je teraz dostupná na Nintendo Switch, ponúkne nové herné funkcie vrátane možnosti plávať a potápať sa k morským tvorom. K dispozícii budú aj nové tváre a množstvo nových predmetov, ako napríklad nábytok pre morské panny. Tieto aktualizácie obohatia váš herný zážitok na ostrove počas leta a nasledujúcich mesiacov. Nová letná aktualizácia pre hru Animal Crossing: New Horizons bude vydaná 3. júla. Sledujte nový trailer, ktorý odhalí, čo všetko ponúkne.Čoskoro vydaná aktualizácia prinesie do hry nasledujúce vylepšenia, zmeny a postavy:

  • Plavanie a potápanie - Oblečte si neoprénový oblek a spoznajte morský život na ostrove. Plávajte, potápajte sa, skúmajte a zbierajte morské živočíchy, ktoré obývajú ekosystém vášho ostrova. Pritom sa oplatí byť pozorný a zbierať nové prírastky do múzea. Odmenou ti budú Blathersove humorné príbehy.
  • Pascal ponúkne odmeňujúce recepty - Pri plávaní narazíte na úplne novú postavu! Priateľský návštevník Pascal miluje mušle, a ak na jednu z nich narazíš pri potápaní, požiada ťa, aby si mu ju dal. Ako poďakovanie vám Pascal poskytne nový recept na prípravu vlastnoručne vyrobeného jedla.
  • Gulliver? - Po stiahnutí bezplatnej aktualizácie zistíte, že sa na súši objavil niekto, koho poznáte, ale tentoraz vyzerá trochu inak, má na sebe pirátsky odev. Po spriatelení sa hráč dostane špeciálnu odmenu ako vďaku za svoju pomoc.

Ďalšia letná aktualizácia je naplánovaná na začiatok augusta.

Prvá z letných aktualizácií pre hru Animal Crossing: New Horizons pridá možnosť plávať a potápať sa, ako aj predstaví nové postavy a starých priateľov.

*Na hranie online a sťahovanie aktualizácií je potrebné pripojenie k internetu.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.