Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 10. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Mario Kart Live: Home Circuit je úplne nové dobrodružstvo Mario Kart pre Nintendo Switch, ktoré využíva technológiu rozšírenej reality na preklenutie priepasti medzi virtuálnym svetom Mario Kart a skutočným svetom vašej obývačky. Mario Kart Live: Home Circuit, ktoré je k dispozícii už dnes, oživuje rýchle a zúrivé preteky v Hubovom kráľovstve jedinečnou kombináciou hrania na obrazovke a fyzického pretekania s autami. Viac informácií nájdete v upútavke na hru Mario Kart Live: Home Circuit - Launch Trailer.

Mario Kart Live: Home Circuit obsahuje jednoduché úvodné nastavenie na rýchly štart do hry: najprv hráči umiestnia 4 brány naprieč obývacou izbou, potom prejdú každou z brán a vytvoria plán pretekárskeho okruhu. Keď je všetko pripravené, je čas na preteky! V každom zo závodov budú mať prvky známe zo série Mario Kart priamy vplyv na správanie vozidla, čím sa frenetická zábava v hre Mario Kart dostane do úplne novej dimenzie. Zahryznutie do hríbiku dodá autu príval rýchlosti, zatiaľ čo náraz do červenej škrupiny spôsobí jeho spomalenie.
 
Auto je navrhnuté na preteky na rôznych rovných a vnútorných povrchoch, ako je tvrdé drevo, laminátová podlaha, dlaždice a koberec s nízkym vlasom. V rámci jednej dráhy je preto možné kombinovať niekoľko rôznych typov povrchov.
Pokračovanie režimu Grand Prix Mario Kart Live: Home Circuit ponúkne aj ďalšie herné režimy, ako napríklad:
  • Custom Race: Tento režim dáva hráčom ešte väčší priestor pre kreativitu a umožňuje im navrhnúť nielen fyzickú podobu trate, ale aj pridať rôzne nebezpečenstvá, predmety a mnoho ďalšieho, aby ich výtvory boli skutočne jedinečné.
  • Časová skúška: Hráči si vytvoria trať a potom pretekajú o najlepší čas, aby prekonali svoje najlepšie skóre, alebo majú možnosť odovzdať ovládač inému hráčovi a súťažiť proti sebe s jednou konzolou Nintendo Switch a jednou kópiou hry Mario Kart Live: Home Circuit.
  • Režim zrkadla: Pre tých, ktorí hľadajú skutočnú výzvu, je tu režim Mirror Mode, ktorý umožňuje hrať všetky trate Grand Prix v zrkadlovom zobrazení. Z ľavej zákruty sa stane pravá zákruta a všetko známe sa stane neznámym.

Mario Kart Live: Home Circuit obsahuje všetko, čo majitelia konzoly Nintendo Switch potrebujú na hranie hry: jedno autíčko - s postavičkou Maria alebo Luigiho na mieste vodiča v závislosti od výberu sady - plus 4 brány, 2 značky v tvare šípok, ktoré možno použiť na vylepšenie tratí, a USB kábel na nabíjanie autíčka. Samotná hra bude k dispozícii ako bezplatne stiahnuteľný obsah z digitálneho obchodu Nintendo eShop, ktorý sa po stiahnutí automaticky synchronizuje s fyzickým autom.* S viacerými konzolami Nintendo Switch a viacerými kópiami hry Mario Kart Live: Home Circuit sa môžu proti sebe postaviť až 4 hráči v režimoch Grand Prix alebo Custom Race**.

*Vyžaduje sa pripojenie k internetu.

** Na hru pre jedného hráča je potrebná jedna konzola Nintendo Switch a jedna kópia hry Mario Kart Live: Home Circuit.


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.