Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

V novej prezentácii Indie World dnes spoločnosť Nintendo odhalila rozsiahly rad nezávislých titulov, ktoré môžeme očakávať na konzole Nintendo Switch v roku 2020. Zoznam zahŕňa jedinečnú plošinovku Blue Fire, akčné RPG Baldo, najnovšie dielo od tvorcov No Man's Sky (štúdio Hello Games) The Last Campfire a pokračovania úspešných titulov PixelJunk Eden 2 a Exit the Gungeon - druhý z nich prichádza na Nintendo Switch už dnes.

Pozrite si celú prezentáciu Indie World - 17.03.20 (Nintendo Switch) a získajte ďalšie informácie v Indie World Hub na oficiálnych stránkach spoločnosti Nintendo.

Video odhalilo nasledujúce tituly:

 • Exit the Gungeon od vydavateľa Dodge Roll & Singlecore Games: Exit the Gungeon prináša doslova peklo, v ktorom sa vyhnete guľkám. Príbeh tejto dungeonovej lezeckej hry priamo nadväzuje na udalosti predchádzajúcej hry Enter the Gungeon, v ktorej každý z hrdinov uteká svojím spôsobom hore čoraz nebezpečnejšími výťahmi. Vystačíte si so starým dobrým kotúčom, pištoľou a túžbou po koristi? Exit the Gungeon vychádza ako časovo obmedzená exkluzivita na Nintendo Switch už dnes!
 • The Last Campfire od vydavateľa Hello Games: Objav krásy divočiny plnej stratených duší, podivných tvorov a tajomných ruín na výprave za zapálením posledného táboráku. Príbeh opradený tajomstvom a mágiou sa nás dotkne toto leto, keď The Last Campfire dorazí na Nintendo Switch.
 • Modrý oheň od vydavateľa Robi Studios: Vydaj sa na neobyčajnú cestu cez opustené kráľovstvo Penumbra a odhaľ tajomstvá tejto zabudnutej časti sveta. Preskúmaj mystické svätyne, stretni sa s preživšími a prikývni na podivné úlohy, ktoré ti prinesú cenné predmety. Temný svet ťa uchváti v hre Blue Fire, ktorá toto leto mieri na Nintendo Switch ako časovo obmedzená exkluzivita.
 • Baldo od vydavateľa Naps Team: ponor sa do úžasného sveta Balda, kde na teba čaká toľko bizarných a zábavných postavičiek ako nikdy predtým. Táto akčná RPG adventúra plná hádaniek, fascinujúcich herných mechanizmov a spletitých kobiek sa odohráva v rozsiahlom interaktívnom otvorenom svete. Baldo vychádza najskôr na Nintendo Switch toto leto.
 • I Am Dead od vydavateľa Hollow Ponds: I Am Dead je očarujúca logická adventúra od tvorcov titulov ako Hohokum a Wilmot's Warehouse. Pohľad do posmrtného života umožní I Am Dead ešte tento rok, keď vyjde na Nintendo Switch ako časovo obmedzená exkluzivita.
 • B.ARK od vydavateľa Tic Toc Games: kto iný by mohol stáť za záchranou slnečnej sústavy než mačiatka, mláďatá, mopslíci a zajačiky? Pozvi svojich priateľov, aby spolu zasadli do kokpitov výkonných a zároveň rozkošných vesmírnych lodí. V tejto kĺzavej strieľačke na vás čakajú hordy nepriateľov. B.ARK príde ako prvá na Nintendo Switch ešte tento rok.
 • Cyanide & Happiness - Freakpocalypse: Part 1 od vydavateľa Explosm Games: Hráš za Coopa "Suck it, Jerk" McCarthyho a jediné, čo si želáš, je svetový mier. Háčik je v tom, že ťa nikto nemá rád, škola je na nič, nemôžeš si nájsť partnera na ples, všetci (vrátane učiteľov) ťa len šikanujú a tvoje pokusy niekomu pomôcť vždy pošlú všetko do ešte opačných koncov. Čaká ťa podivný svet v hre Cyanide & Happiness - Freakpocalypse: Part 1, ktorá vyjde ako časovo obmedzená exkluzivita na Nintendo Switch toto leto.
 • Summer in Mara od vydavateľa Chibig: Staraj sa o svoj vlastný ostrov a preskúmaj hlbiny oceánu v dobrodružstve plnom farmárčenia. Objav osud malého Koa v hre, ktorá kombinuje farmárčenie a tvorenie s objavovaním tropického súostrovia. Tešte sa na dychberúci príbeh a pestrofarebnú grafiku. Summer in Mara sa objaví na Nintendo Switch ako časovo obmedzená exkluzivita ešte túto jar.
 • Quantum League od vydavateľa Nimble Giant Entertainment: Quantum League je revolučná strieľačka založená na fenoméne odborne nazývanom časový paradox. V tejto kompetitívnej online* FPS bojuješ v časovej slučke, pričom takticky kombinuješ akcie svojho minulého a budúceho ja. Quantum League na Nintendo Switch prinesie mozgové závity v súbojoch 1v1 a 2v2 ešte tento rok.
 • The Good Life od vydavateľa White Owls Inc: Staň sa newyorským novinárom na výskumnej ceste do Rainy Woods - najšťastnejšieho mesta na svete, ktoré sa nachádza kdesi na anglickom vidieku. Rainy Woods však skrýva veľké tajomstvo. Za splnu mesiaca sa jeho obyvatelia menia na mačky a psy. Trochu bizarné čaro Rainy Woods nás čaká v japonskej hre The Good Life, ktorá vyjde na Nintendo Switch ešte tento rok.
 • PixelJunk Eden 2 od vydavateľa Q-Games: Čo deň, to hopsačka, v ktorej opeľujem rastliny, zabíjam škodcov a pomáham záhradám opäť rozkvitnúť. Preskúmaj nespočetné množstvo stvorení a úchvatných cudzích svetov, ktoré môžeš objaviť a oslobodiť. Vychutnajte si pocit synestézie, keď výtvarný štýl Baiyon a znamenitá hudba obklopia vašu dušu a vy, váš Grimp, sa spolu s oslnivým vizuálom hry PixelJunk Eden 2 stanete jedným. Vstúpte do zázračnej krajiny sami alebo pozvite priateľa prostredníctvom lokálneho multiplayeru v hre PixelJunk Eden 2, ktorá sa na Nintendo Switch objaví toto leto.
 • Faeria od vydavateľa Abrakam: S jedinečným, herným plánom, Faeria pozýva na skutočne strategické kartové zápasy. Zostavte si svoj balíček, formujte bojové pole a prebojujte sa k víťazstvu! Hra Faeria vo verzii pre Nintendo Switch sa objaví na jar 2020!
 • Eldest Souls od vydavateľa Fallen Flag Studio: Hra Eldest Souls sa odohráva v pochmúrnom temnom fantasy svete a okrem typického lovu na bossov ponúkne aj viacúrovňový systém prispôsobovania bitiek. Buď medzi prvými, ktorí sa odvážne postavia živlom, keď Eldest Souls dorazí na Nintendo Switch ako časovaná exkluzivita toto leto.
 • Moving Out od vydavateľa SMG Studio/DevM Games: Hra Moving Out je určená fanúšikom kooperatívnych hier, je to akčný, logický simulátor presunu založený na reálnej fyzike. Pohybuj sa sám alebo s priateľmi lokálne vo viac ako 50 úrovniach v arkádových, príbehových a versus režimoch. Moving Out vyjde na Nintendo Switch 28. apríla, ale hru si môžete predobjednať už teraz. Moving Out si môžete vyskúšať aj zadarmo pomocou dema, ktoré je k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop vašej konzoly Nintendo Switch.
 • Sky Racket od vydavateľa Double Dash Studios: Lietaj nad efemérnymi svetmi, ktoré sú plné žiarivých farieb. Ty, štýlový pohár, laserová tenisová raketa a horda košatých nepriateľov, ktorí sa ťa snažia odpáliť späť na zem. Hra Sky Racket, ktorá spája dva klasické žánre strieľačiek a rozbíjačiek blokov, je vôbec prvým rozbíjačom blokov na svete. Sky Racket vychádza na Nintendo Switch už dnes!

Ďalšími nezávislými hrami, ktoré sa vo videu objavili, a teda tento rok vyjdú na Nintendo Switch, sú Blair Witch od vydavateľa Bloober Team, Bounty Battle od vydavateľa Dark Screen Games, Dicey Dungeons od vydavateľa Distractionware Limited, Ghost of a Tale od vydavateľa SeithCG, Sky: Children of the Light od vydavateľa thatgamecompany, Superliminal od vydavateľa Pillow Castle a Wingspan od Monster Couch.

Tento rok sa na Nintendo Switch objaví toľko zaujímavých titulov! Vďaka funkcii Zoznam želaní, ktorú nájdete v obchode Nintendo eShop, však s nimi môžete držať krok. Pre ešte väčšie pohodlie sme teraz umožnili zadávať, upravovať a pridávať hry do zoznamu želaní Nintendo Switch prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Nintenda. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

* Online hranie vyžaduje internetové pripojenie a zaplatené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.